سریال Vikings بعد از شش فصل به پایان می رسد؛ ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در حال توسعه است!

شبکه کابلی History بطور رسمی اعلام کرد که سریال تاریخی و بسیار پرطرفدار Vikings (ﻭﺍﯾﮑﯿﻨﮓﻫﺎ) بعد از شش فصل به پایان خواهد رسید؛ این به احتمال زیاد یک خبر خیلی بد برای طرفداران این سریال مهیج و تماشایی محسوب می شود، خلاصه شرمنده روزتان را خراب کردیم!!

این سریال در واقع نخستین محصول موفق و تحسین شده شبکه History می باشد که در سراسر جهان میلیون ها طرفدار دارد. سریال Vikings به روایت داستان ورود ﺭﺍﮔﻨﺎﺭ ﻻﺛﺒﺮﻭﮎ (با بازی Travis Fimmel) و خانواده اش — همسرش ﻻﮔﺮﺗﺎ (Kathryn Winnick)، برادرش رولو (Clive Standen) و نخستین پسرش بیورن (Alexander Ludwig) — به زمین های جدید می پردازد، جایی که با آدم های جدید ملاقات می کند. ﺭﮔﻨﺎﺭ، ﮐﻪ ﯾﮏ ﻭﺍﯾﮑﯿﻨﮓ ﮐﺸﺎﻭﺭﺯ ﺍﺳﺖ، ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺣﻤﻠﻪ ﺑﻪ ﻏﺮﺏ ﻭ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﯽﮐﻨﺪ.

موفقیت های این سریال فراتر از انتظارها بود که باعث شد اپیزودهای بیشتری از Vikings ساخته شود، این نمایش تاریخی همچنین راه را برای دیگر عناوین تاریخی مثل Knightfall و Project Blue Book باز کرد. اما همانطور که خودتان بهتر می دانید، برای هر آغازی یک پایان هم وجود دارد؛

همچنین بخوانید | فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

نخستین اپیزود سریال Vikings در سال ۲۰۱۳ روی آنتن رفت، حالا پنج سال بعد منتظر پخش اپیزود ۱۷ام از فصل پنجم آن هستیم. شبکه History که تولید فصل ششم را مدتها قبل تایید کرد به در سال جاری میلادی آن را روی آنتن خواهد برد اما پایان سال بعد اتفاق می افتد. طبق گزارش ها، تولید فصل ۶ مدتی است که به پایان رسیده و پخش آن از ماه نوامبر آغاز خواهد شد، بنابراین پخش نیمی از فصل پایانی موکول می شود بـه ابتدای سال ۲۰۲۰.

سریال Vikings

شبیه به The Walking Dead، سریال Vikings هم کار خودش را با یک فصل کوتاه شروع کرد اما موفقیت های آن باعث شد که فصل چهارم بجای ده اپیزود در ۲۰ اپیزود روی آنتن برود. این سریال طی پنج سال اخیر موفق به دریافت ۲۷ جایزه مختلف گشت و برای دریافت ۸۰ جایزه دیگر نامزد شد.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال American Gods: تریلر و پوستر رسمی

اما یک اتفاق جالب؛ سریال Vikings به پایان می رسد اما این یک پایان برای ﻭﺍﯾﮑﯿﻨﮓﻫﺎ نخواهد بود و فرانچایز به زندگی خودش ادامه خواهد داد. طبق گزارش تازه ددلاین، History همراه با کمپانی MGM و آقای ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻫﺮﺳﺖ مشغول کار بر روی یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ است. البته هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این سریال و داستان آن نداریم. پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.