نام شش شخصیت شرور فیلم انفرادی The Batman فاش شد؛

فیلم انفرادی جدید بتمن قرار است بزودی پا به فاز تولید بگذارد، فیلمی که به روایت داستانی از دوران جوانی شوالیه تاریکی می پردازد و رابرت پتینسون هم کسی است که بعنوان بروس وین جوان جلوی دوربین می رود. قهرمان گاتهام قرار است در این فیلم با تعدادی از خطرناک ترین شرورهای شهرش روبرو شود، نه یکی یا دو تا، بلکه شش دشمن بزرگ و قدرتمند. پیش از اینکه گفته شده بود کـه پنگوئن و زن گربه ای قرار است دو شرور اصلی فیلم The Batman باشند، اما حالا شنیده ایم که تعداد شرورهای این فیلم شش نفر است؛ عجیب اما جالب!

طبق شنیده ها، ریدلر (شروری مشهور که عاشق طرح کردن معماهای سخت و چالش برانگیز است) و دو چهره (هاروی دنت که نصف صورتش می سوزد) هم قرار است در فیلم سینمایی The Batman به کارگردانی مت ریوز حضور داشته باشند؛ اما بجز این دو نفر، در فیلم شاهد حضور تعدادی شخصیت منفی دیگر هم خواهیم بود. طبق ادعای یک منبع دیگر بین و مترسک هم جزو شخصیت های حاضر در این فیلم ابرقهرمانی هستند (که آن را در حد شایعه مد نظر قرار دهید)، ولی به نظر می رسد که آقای ریوز بجای این دو نفر فایرفلای و مد هتر (Mad Hatter) را انتخاب کرده است.

همچنین بخوانید | مت ریوز بعنوان کارگردان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Batman تایید شد

در کتاب های مصور دی‌سی، فایرفلای لقب سه شخصیت مختلف است، که همه آن‌ها دشمن شخصیت ابرقهرمان بتمن هستند. نخستین فایرفلای، با نام اصلی گارفیلد لینز توسط فرانس هرون و دیک اسپرانگ خلق شده ‌است، که برای اولین بار در شمارهٔ ۱۸۴ از مجموعه کمیک‌های کارآگاهی (ژوئن ۱۹۵۲) حضور پیدا کرد. ظاهرا همین نسخه در فیلم The Batman حضور دارد، مردی ۲۰ تا ۳۰ ساله که یک آتش افروز حرفه ای است، او تلاش می کند همه مکان هایی که طی دوران کودکی چون یتیم بود نمی توانست برود را بسوزاند.

The Batman

در طرف دیگر مد هتر را داریم جرویس تچ نام دارد و یک شخصیت مسن با سنی بین ۴۰ تا ۵۰ سال است، این شرور توسط بیل فینگر و لو شوارتز خلق شده و برای اولین بار در شمارهٔ ۴۹ از مجموعه کمیک بتمن (اکتبر – نوامبر ۱۹۴۸) حضور پیدا کرد. در نسخه جدید سینمایی، او یک دانشمند است که در ساخت و استفاده از دستگاه های کنترل ذهن مهارت دارد، با هدف نفوذ و دستکاری ذهن قربانیان خودش. مت ریوز، برای ریدلر و دوچهره به دنبال بازیگرانی ۳۰ تا ۴۰ ساله است، اما برای زن گربه ای ستاره ای ۲۰ تا ۳۰ ساله نیاز دارد، پنگوئن نیز می تواند بین ۲۰ تا ۴۰ سال سن داشته باشد، ولی بعنوان “مردی کوتاه قد، چاق و با دماغی بزرگ” توصیف شده است.

همچنین بخوانید | فیلم Birds of Prey با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته شده؛ ارزان ترین فیلم DCEU

باید اشاره کنیم که پروژه انفرادی The Batman هنوز به نقطه خاصی نرسیده و ممکن است طی ماه های آینده نظر مت ریوز تغییر کند و بجای این شخصیت ها، شرورهای دیگری را روی کار بیاورد. پس اگر چند هفته دیگر به گوشتان خورد مثلا بین بعنوان شرور اصلی این فیلم انتخاب شده زیاد تعجب نکنید، چون تا زمانی که بازیگران این نقش ها انتخاب نشوند امکان ایجاد تغییرات وجود دارد.

اکران فیلم جدید بتمن از در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline