یک پوستر جدید از Fast & Furious 9 منتشر شد؛ (توسط وین دیزل)

مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکـران فیلم اکشن و مهیج Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) ملقب به F9 باقی نمانده و صبر طرفداران هم در آستانه لبریز شدن قرار گرفته؛ مخصوصا از وقتی که تریلر رسمی این فیلم منتشر شد. تریلر رسمی F9 به ما مقداری اطلاعات از داستان فیلم داد، مثلا فاش کرد که سایفر برگشته و این بار بجای دومنیک سراغ برادر او جیکوب رفته، که جان سینا در نقشش ظاهر شده. در نتیجه هیجان طرفداران بعد از تماشای این تریلر مهیج و بی‌نظیر بیشتر شد، و هر چه که به روز موعود نزدیک‌تر می‌شویم صبر کردن سخت‌تر می‌شود!!

وین دیزل در نهمین فیلم از مجموعه بزرگ و پرطرفدار The Fast Saga باری دیگر شخصیت دومنیک تورتو را به تصویر کشیده است، همانطور که اشاره کردیم دومنیک در این فیلم روبروی برادر خودش جیکوب قرار می‌گیرد، که به نظر می رسد حریف سرسختی برایش خواهد بود. یکی از اتفاق‌های هیجان انگیزی که در F9 رخ می‌دهد، بازگشت شخصیت هان — که تصور می‌شد در پایان فیلم Fast & Furious 6 به دست دکارد شاو کشته شده، همچنین در پایان فیلم Fast and Furious: Tokyo Drift — است، تریلر رسمی تایید کرد که او به آغوش گرم خانواده تورتو بازمی‌گردد. 

همچنین بخوانید | تریلر رسمی Fast & Furious 9 رکوردشکنی کرد؛ (از نظر تعداد بیننده)

کمتر از سه ماه تا ورود Fast & Furious 9 به گیشه باقی مانده، پس استودیو این روزها مشغول کار بر روی تبلیغات فیلم است تا بتوانند نظر افراد بیشتری را به سمت آن جلب کنند. حال وین دیزل اقدام به انتشار یک پوستر جدید از F9 کرده است که در آن می‌توانیم دومنیک را با گردنبند مشهورش ببینیم. باید اشاره کنیم که دام در این فیلم با چالشی بزرگی روبرو می‌شود، و F9 نسبت به عناوین قبلی ارتباط خیلی بیشتری با زندگی شخصی این راننده بی‌نظیر دارد.

F9

در خلاصه داستان رسمی اکشن‌ترین فیلم سال آمده که «مهم نیست چقدر سریع باشید، هیچکس نمی تواند از گذشته خودش فرار کند.‌ تورتو (Vin Diesel) مشغول سپری کردن روزهایی آرام و شاد با لتی و پسر، برایان کوچولو، است، اما آنها می دانند که خطر همیشه در چند قدمیشان کمین کرده است. این بار، آن تهدید دام را مجبور می کند تا برای نجات کسانی که دوستشان دارد با گناهان گذشته خودش روبرو شود. اعضای تیم او باری دیگر دور هم جمع می‌شوند تا یک توطئه به شدت خطرناک را خنثی کنند که حرفه‌ای ترین آدمکش و ماهرترین راننده‌ای که به عمرشان دیده اند پشت آن است: مردی که بر حسب اتفاق برادر دام هم هست، یعنی جیکوب.»

همچنین بخوانید | فیلم Fast & Furious 9: تصاویر جدید & خلاصه داستان رسمی

این فیلم توسط جاستین لین کارگردانی شده و در آن علاوه بر دیزل و میشل رودریگز بازیگر نقش لتی، شاهد حضور ترسی گیبسون در نقش رامون پیرس، لوداکریس در نقش تج پارکر، ناتالی امانوئل در نقش رمزی، جوردانا بروستر در نقش میا تورتو، شارلیز ترون در نقش سایفر، و هلن میرن هستیم. جان سینا در نقش جیکوب برادر دومنیک، مایکل روکر در نقش بادی، فین کول و کاردی بی هم تازه‌واردهای فرانچایز هستند. در انتها باید اشاره کنیم که اکران F9 از تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲ خرداد ۹۹) در ایالات متحده آغاز می‌شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline