سریال مارولی The Vision & Scarlet Witch صاحب نویسنده شد!

یک خبر خوب برای طرفداران جادوگر سرخ و ویژن؛ کمپانی مارول خانم Jac Schaeffer نویسنده فیلم های Captain Marvel (کاپیتان مارول) و Black Widow (بیوه سیاه) را مامور کرده تا سریال The Vision and Scarlet Witch را برای سرویس استریم دیزنی پلاس بنویسد. Marvel Studios در نظر دارد مسیر دنیای سینمایی مارول در تلویزیون را جدی تر دنبال کند، به همین دلیل قرار است شاهد تولید چندین سریال برای شخصیت های مشهور این فرانچایز باشیم. کمپانی دیزنی تاکنون تولید یک سریال برای شخصیت لوکی (با نقش آفرینی Tom Hiddleston) را تایید کرده، اما طبق شنیده ها اکنون تعداد زیادی پروژه مارولی دیگر هم در دست توسعه دارند!
  

یکی از این پروژه ها که اتفاق مورد انتظارترین آنهاست، سریال Vision & Scarlet Witch می باشد. در این سریال قرار است شاهد حضور ﭘﻞ ﺑﺘﺎﻧﯽ و الیزابت اولسن باشیم که باری دیگر در نقش ویژن و جادوگر سرخ ظاهر می شوند. البته در ابتدا تصور می شد که قصد دارند یک سریال انفرادی برای اولسن بسازند، اما بعد شنیدیم که ویژن هم در آن حضور خواهد داشت.

آخریـن باری که ما این دو شخصیت را ملاقات کردیم، واندا تلاش کرد سنگ ذهن را نابود کند تا دست تانوس به آن نرسد، پس وی را کشت و سنگ ذهن را متلاشی کرد اما تانوس با استفاده از سنگ زمان، زمان بازگرداند و سنگ ذهن را به دست آورد. در نهایت جادوگر سرخ هم مثل بسیاری از دیگر شخصیت ها پودر شد، ویژن هم خاموش گشت. اما، به احتمال بسیار زیاد هر دو شخصیت در فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) به زندگی بازخواهند گشت، بنابراین داستان های زیادی برای گفتن دارند.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ سریال Loki (لوکی) بطور رسمی در حال توسعه است!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، کمپانی Marvel Studios شورانر مناسب برای سریال لایو-اکشن Vision and Scarlet Witch را پیدا کرده اند. در این گزارش ادعا شده که آنها خانم Jac Schaeffer را استخدام کرده اند تا اپیزود پایلوت (آزمایشی) این سریال را برای آنها بنویسد. خانم Schaeffer پیش از این بخاطر دخالتی که در پروژه Captain Marvel داشت پا به MCU گذاشت، سپس هم توسط مارول مامور شد تا فیلم سینمایی Black Widow را بنویسد.

 The Vision & Scarlet Witch

استخدام خانم Schaeffer نه تنها یک قدم بزرگ برای این سریال محسوب می شود و آن را چند اینچ به واقعیت نزدیک تر می کند، بلکه نشان می دهد این نویسنده تا چه اندازه کوین فایگی و Marvel Studios را تحت تاثیر قرار داده است. او به سرعت تبدیل شده به یک نویسنده مارولی محبوب و حالا در پروژه بعدی به وی یک نقش بزرگ تر داده اند. او دستی در نگارش فیلم Captain Marvel با بازی بری لارسون داشته، داستان Black Widow با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون را نوشته و اکنون مشغول کار بر روی سریال Scarlet Witch با بازی خانم اولسن است؛ یعنی سه نفر از بزرگ ترین قهرمان های مونث دنیای سینمایی مارول.

همچنین بخوانید | شایعه: راکت راکون و گروت هم در Disney+ صاحب سریال می شوند!

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از داستان سریال The Vision and Scarlet Witch نداریم و برای اینکه بتوانیم چیزهای بیشتری از آن بدانیم باید صبر کنیم تا Avengers 4 پا به گیشه بگذارد و پرونده فاز سوم MCU بسته شود، سپس مارول با خیال راحت در مورد پروژه های سینمایی و تلویزیونی بعدی صحبت خواهد کرد.


منبع: THR

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline