«کرکس» و «عقرب» در فیلم Spider-Man 3 حضور خواهند داشت؛

فیلم جدید مرد عنکبوتی که Spider-Man: Far From Home (دور از خانه) نام دارد قرار است یک شخصیت کمیک بوکی جدید را وارد دنیای سینمایی مارول کند؛ شخصیتی به نام میستریو (با بازی Jake Gyllenhaal) که قدرتهایی جادویی دارد. در فیلم Spider-Man: Homecominng (دور از خانه) هم با یک شرور به نام کرکس (Michael Keaton) آشنا شدیم که جزو دشمن های بزرگ مرد عنکبوتی است. اما در همین فیلم شاهد حضور شرورهایی مثل عقرب، هرمن شولتز معروف به شوکر، و تینکرر بودیم، بنابراین اسپایدرمن تا همین نقطه هم بسیاری از مشهورترین شرورهای کمیک بوکی خودش را ملاقات کرده است. بنابراین برای ما تبدیل به یک سوال شده که آیا مارول برنامه خاصی دارد؟

ظاهرا جواب این سوال مثبت است، چون منابع ما تایید کرده اند که دو شخصیت کرکس و عقرب با بازی مایکل کیتون و مایکل ماندو قرار است در سومین فیلم انفرادی مرد عنکبوتی که فعلا Spider-Man 3 نام دارد حضور داشته باشند. ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی از سومین ماجراجویی انفرادی اسپیدی در دنیای سینمایی مارول نداریم، بجز اینکه در آن پیتر دبیرستان خودش را به پایان می رساند، و اینکه باری دیگر با این دو شرور روبرو خواهد شد.

همچنین بخوانید | سونی هنوز قصد دارد فیلم مارولی Black Cat را بسازد؛

البته، قبل از اینکه نام بازیگران حاضر در Spider-Man: Far From Home فاش شود، گفته می شد که آقای کیتون در آن حضور خواهد داشت، اما در نهایت تایید شد که اِدرین تومز معروف به کرکس در دومین فیلم انفرادی مرد عنکبوتی حضور نخواهد داشت. بجز این مورد که تکذیب شد، بعضی از طرفداران اعتقاد دارند مارول می خواهد گروه شش خبیث (Sinister Six) را بزودی معرفی کند. گفته می شود که در Spider-Man 3 شاهد شکل گیری این گروه تبهکاری خواهیم بود، اما منابع ما ادعا می کنند که اینطور نیست و فعلا قرار نیست شاهد ورود گروه شش خبیث به MCU باشیم.

Spider-man 2

اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم، باید بگوییم که ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از Spider-Man 3، داستان و شخصیت های حاضر در این فیلم نداریم و فعلا همه چیز در حد شایعه است. مثلا گفته شده که ممکن است شاهد کنار هم قرار گرفتن ونوم و پیتر پارکر باشیم، که نه سونی و نه مارول با وقوع این اتفاق مخالف نیستند، ولی ظاهرا تصمیم نهایی به سونی بستگی دارد. مدتی قبل نیز شایعه ها ادعا کرده بودند که احتمال حضور ددپول در Spider-Man 3 وجود دارد، اما با توجه به طبیعت +۱۷ سال ددپول، همه ما ما می دانیم که چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد.

همچنین بخوانید | مارول از بشکن تانوس استفاده می کند تا مردان ایکس را وارد MCU کند!

فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home قرار است از تاریخ ۲ جولای (مصادف با یازدهم تیر) پا به گیشه بگذارد، بنابراین فعلا باید منتظر این فیلم باشیم و سپس آن را تماشا کنیم تا پرونده فاز سوم دنیای سینمایی مارول را ببندیم، و در نهایت می توانیم با اطلاعات بیشتری به آینده و فیلم های بعدی مرد عنکبوتی فکر کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.