کارگردان Far From Home تایید کرد: مایکل کیتون در این فیلم حضور ندارد

اوایل سال بود که شایعه های مختلف ادعا کردند در قسمت دوم Spider-Man شاهد حضور مایکل کیتون بازیگر نقش اِدرین تومز معروف به کرکس و لورا هری‌یر بازیگر نقش لیز [هم‌کلاسی و معشوقهٔ پارکر] دختر تومز خواهیم بود؛ ولی حالا بطور رسمی تایید شده که این شایعه ها دروغ بوده اند و در Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) این دو بازیگر حضور ندارنـد.

مـا اِدرین تومز معروف به کرکس را نخستین بار در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) ملاقات کردیم، او شخصیت شرور این فیلم بود و با توجه به پایانی که داشت، احتمال می رفت که در Far From Home هم شاهد حضورش باشیم. اما حالا جان واتس کارگردان این فیلم بطور رسمی تایید کرده که اصلا چنین برنامه ای وجود نداشته است. این فیلمساز که Homecoming را هم خوش کارگردانی کرده بود، طی مصاحبه اخیرش با Fandango فاش کرد که مایکل کیتون قرار نیست بازگردد؛ حداقل فعلـا.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Spider-Man: Far From Home منتشر شد

فیلم Far From Home بیشتر از اینکه ادامه Homecoming باشد، یک ادامه برای وقایع Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) است. این فیلم با نتایج حوادث Endgame دست و پنجه نرم می کنـد و مرد عنکبوتی (تام هالند) هم باید با یک سری مشکلات کنار بیاید که بخاطر لو نرفتن داستان Avengers 4 بهتر است در موردش صحبت نکنیم. به هر حال، Far From Home پیتـر را همراه با دوستانش به اروپا می برد، جایی که توسط نیک فیوری (ساموئل ال. جکسون) با میستریو (یک شخصیت کمیک بوکی با قدرت های جادویی با بازی جیک جیلنهال) آشنـا می شود و در یک ماجراجویی خطرناک دیگـر قرار می گیـرد — به همین دلیل اصلا نبودن مایکل کیتون احساس نخواهد شد و واقعا حضورش لازم نیست.

مرد عنکبوتی

در Spider-man: Far From Home شاهد حضور چندین چهره آشنا خواهیم بود، از جمله کوبی اسمالدرز در نقش ماریا هیل، مریسا تومی در نقش می پارکر زن عموی پیتر، جان فارور در نقش هپی هوگان، همچنین زندیا در نقش میشل و جیکوب باتالون در نقش ند لیدز بهترین دوست پیتـر. بدون شک Far From Home یکی از مورد انتظارترین فیلم های امسال است که انتظار داریم با فروش خوبی روبرو شود و در میان عناوین پرفروش سال هم قرار بگیـرد.

همچنین بخوانید | اطلاعات تازه منتشر شده از Far From Home خبر از تغییرات بنیادی MCU می دهد!

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲ جولای (مصادف با سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline