اندرو لینکلن هرگز به سریال The Walking Dead ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯽﮔﺮﺩﺩ

داستان شخصیت ریک گریمز (با بازی Andrew Lincoln) ادامه پیدا خواهد کرد، اما دیگر هرگز شاهد حضور این شخصیت در سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) نخواهیم بود. ریک گریمز هم در کمیک های The Walking Dead و هم در سریال آن، شخصیتی مهم می شود؛ یک مامور پلیس سابق که از کما بیدار می شود و خودش را درون یک دنیا پر از زامبی پیدا می کنـد. ریک در پی یافتن خانواده خودش می رود و در نهایت به مرور با دیگر بازمانده های تهاجم زامبی ها برخورد می کند — و ادامه داستان که خودتان خبر دارید…

با توجه به اینکه سریال یک اقتباس مستقیم از کمیک های The Walking Dead نیست، ریک طی ۹ سال اخیر همچنان بعنوان شخصیت اصلی داستان باقی مانده است. البته حالا شرایط کمی فرق کرده چون شخصیت ریک بطور رسمی از سریال خارج شده و ظاهرا قرار هم نیست بازگردد. ما انتظار داشتیم ریک گریمز با مرگ از داستان خارج شود، اما او در آخرین اپیزود خودش زنده باقی ماند و سپس تایید شد که داستانش قرار است بواسطه سه فیلم تلویزیونی از فرانچایز Walking Dead ادامه یابـد.

همچنین بخوانید| سه فیلم از فرانچایز Walking Dead معرفی شد؛ با حضور ریک گریمز

حال، خروج ریک باعث ایجاد یک سری تغییرات بزرگ در سریال The Walking Dead می شود — مثلا اینکه شخصیت هایی دیگر مورد توجه قرار میگیرند. سازندگان سریال با تولید سه فیلم تلویزیونی به روایت ادامه ماجراجویی هایی ریک در جایی دیگر می پردازند، خود اندرو لینکلن هم به تازگی طی یک مصاحبه با New York Times بطور دقیق و خیلی واضح گفت که هرگـز به سریال TWD بازنخواهد گشت.

اندرو لینکلن

این بازیگر مشهور و پرطرفدار همچنین فاش کرد حالا که طرفداران می دانند ریک زنده مانده، می تواند در مورد فیلم های The Walking Dead صحبت کند. او گفت که “این یک توافق بود چون من نمی خواهم با طرفداران ناصادق باشم، اما بعد از آن، البته من نمی خواهم بیخیال داستان شوم. اما بعله، من خیالم راحت شده که حالا می تواتم درباره آن صحبت کنم…” با این حساب، بزودی اطلاعات خیلی بیشتری از این فیلم ها بدست خواهیم آورد.

همچنین بخوانید| سریال The Walking Dead: مگی ممکن است در فصل دهم بازگردد!

تایید شده که داستان ریک از طریق سه فیلم پیش رو ادامه خواهد یافت، و به هیچ عنوان منتظر بازگشت او به سریال نباشید چون این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد. ظاهرا خود اندرو لینکل هم تمایلی برای حضور مجدد در سریال The Walking Dead ندارد، اما اگر یک روز این سریال به پایان خودش نزدیک شود شاید ریک را [حداقل] در [یکی از] صحنات انتهایی مشاهده کنیم. در حال حاضر طرفداران نگران این هستند که سریال چطور می خواهد بدون شخصیت اصلی خودش به روایت داستان ادامه دهد، و اینکه خروج ریک در نهایت باعث افت کیفیت سریال خواهد شد یا اینکه آن ارتقا خواهد داد. در حال حاضر جوابی برای این سوال نداریم، اما بزودی همه چیز هویدا می شود.

پس، خداحافظ ریک؛ لطفا مراقب خودت باش!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
 1. رضا می گوید

  اطلاعات غلط اهست ریک خودش گفته به عنوان کار گردان بر میگرده

  1. آرش اسکندری می گوید

   کسی نگفت برنمیگرده
   بعنوان بازیگر برنمی گرده…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.