دانای گوریرا هم سریال The Walking Dead را ترک می کند؛

ما سال آینده باید با یکی دیگر از بازیگران اصلی سریال پرطرفدار و تماشایی The Walking Dead (مردگان متحرک) خداحافظی کنیم؛ چون دانای گوریرا بازیگر نقش میشون قرار است در فصل دهم از سریال جدا شود. خانم گوریرا اگر به یاد داشته باشید در فصل سوم به TWD پیوست و از آن به بعد جزو بازیگران اصلی سریال بوده است. شخصیت او تاکنون نقش مهمی را در وقایع سریال ایفـا کرده، ابتدا که یکی از اعضای اصلی گروه ریک بود و سپس هم تبدیل به معشوقه وی شد.

چند روز قبل اعلام شد که سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شده است، که خبر چندان غافلگیرکننده ای نبود. ما انتظار داریم که طی فصل دهم درگیری با گروه جنایتکار Whisperers ادامه یابد. این گروه که با ظاهر زامبی ها اقدام به قتل و جنایت می کنند اخیرا به خط داستانی سریال اضافه شده اند و اتفاقا مورد استقبال هم قرار گرفته است.

همچنین بخوانید | سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، خانم گوریرا یک قرارداد بسته که بر اساس آن باید برای فصل دهم The Walking Dead بازگردد، اما فقط در تعدادی از اپیزودها حضور خواهد داشت. فصل دهم حکم یک پایان را برای گوریرا دارد اما به معنی پایان حضور شخصیت او در دنیای The Walking Dead نخواهد بود. بر پایه همین گزارش، اینطور به نظر می رسد که ما شاهد حضور میشون در فیلم های Walking Dead خواهیم بود. این احتمال وجود دارد که خروج او از سریال با وضعیت رو به پیشرفت وی در هالیوود ارتباط داشته باشد، مخصوصا با توجه به اینکه اخیرا در فیلم های بزرگی مثل Black Panther و Avengers: Infinity War حضور داشته است.

The Walking dead

گوریرا هم حالا به جمع بازیگران اصلی در حال خروج از TWD پیوسته است. چندلر ریگز بازیگر نقش کارل گریمز که از ابتدا جزو بازیگران اصلی سریال بود، در فصل هشتم خداحافظی کرد و از مجموعه خارج شد. خروج ناگهانی کارل مانند یک شوک بزرگ برای طرفداران سریال بود، تا زمانی که اعلام شد اندرو لینکولن بازیگر نقش ریک گریمز هم قصد دارد The Walking Dead را ترک کند، سپس خبر خروج لورن کوهن بازیگر نقش مگی گرین اعلام شد.

همچنین بخوانید | سریال Preacher (واعظ) برای فصل چهارم تمدید شد

سریال The Walking Dead این روزها در حال از دست دادن بازیگران اصلی خودش است، این اتفاق باعث شده تا امیدوار باشیم سازندگان سریال برنامه خاصی برای بازگرداندن جذابیت و هیجان در ذهن خودشان داشته باشند. باید صبر کنیم تا معلوم شود…


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.