اولین تیزر از سومین سریال The Walking Dead منتشر شد؛

شبکه تلویزیونی AMC و کمپانی Skybound اولین تیزر تریلر از سومین سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را منتشر کردند؛ به واسطه این تیزر سازندگان سریال جدید TWD نوید کاوش در اولین روزهای تهاجم زامبی ها را به ما داده اند، و همچنین نوید کاوش در مکان های تاکنون دیده نشده. سریالی هنوز بدون عنوان که طبق شنیده ها ممکن است “The Walking Dead” را در عنوانش مشاهده نکنیم.

این سریال در واقع دومین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف The Walking Dead است، اولی Fear the Walking Dead (از مردگان متحرک بهراسید) نام داشت که پنج سالی است از شروع پخشش گذشته. حال، سریال جدید قرار است ما را با شخصیت هایی جدید و جوان همراه کند، کسانی که در حقیقت اولین نسلی هستند که درون این دنیای ویران شده بزرگ می شونـد. AMC با تولید سومین سریال The Walking Dead قصد دارد نظر مخاطبین نسل جدیدی را به سمت این فرانچایز تلویزیونی جلب کند.

همچنین بخوانید | عنوان موقت ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف جدید Walking Dead؛ اطلاعات تازه از داستان

حال، صفحه رسمی The Walking Dead در توییتر، ساعتی پیش اقدام به انتشار یک تیزر از سریال جدید مردگان متحرک کرد که در آن می توانیم شخصیت های اصلی این سریال را کنار هم مشاهده کنیم. این تریلر نوید کاوش در اولین روزهای آغاز تهاجم زامبی ها، کاوش در مکان های تاکنون دیده نشده، ملاقات با افرادی که تاکنون آنها را ندیده ایم و مشاهده مرده هایی که تاکنون چشم ما به مثلشان نیافتاده، و… را می دهد. و همچنین فاش می کند که سریال جدید قرار است بهار ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه AMC برود، یک نگاه بیاندازید:


اینطور که سازندگان سریال جدید The Walking Dead ادعا کرده اند، این سریال قرار است نسبت دو تای قبلی متفاوت باشد، چه از نظر داستانی و از نظر موضوع، حال و هوا، و همچنین ظاهری. حداقل در همین ابتدای راه کاملا واضح است که تمرکز را از سوی شخصیت های بزرگسال برداشته اند و این بار بیشتر به شخصیت های نوجوان توجه کرده اند، که می تواند اتفاق خوبی باشد و از آن یک سریال واقعا متفاوت بسازد. در شرایطی که سریال اصلی با کاهش بیننده روبرو شده و Fear The Walking Dead هم نتوانسته به موفقیت مورد انتظار برسد، کاملا قابل انتظار بود که AMC با سریالی جدید و متفاوت از راه می رسد تا شاید بتواند فرانچایز TWD را به اوجش بازگرداند.

همچنین بخوانید | تیزر فیلم The Walking Dead: ریک گریمز بازمیگردد، اما به سینما!

در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده که “بعضی ها تبدیل به قهرمان می شوند. بعضی ها هم شرور. اما در انتها، همه آنها برای همیشه تغییر می کنند. بزرگ می شوند و هویت خودشان را شکل می دهند، هم خوب و هم بد.” بد نیست اشاره کنیم که سازندگان سریال جدید The Walking Dead قرار است پا فرارتر از مرزهای قبلی خودشان بگذارند و این بار کاوشی درون رازهای دنیای مردگان متحرک داشته باشند، دیگر مردم و شهرهایی که مورد تهاجم قرار گرفته اند و زنده مانده اند را به نمایش بگذارند، و بطور کل قصد دارند دست به کاوشی عمیق تر درون این فرانچایز پرطرفدار بزنند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.