تیزر فیلم The Walking Dead: ریک گریمز بازمیگردد، اما به سینما!

یک تیزر از نخستین فیلم The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده که تایید می کند فیلم ریک گریمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن قرار است در سینماها اکران شود، و خبری از پخش تلویزیونی نیست. لینکلن بدون شک مشهورترین و بهترین بازیگری است که در سریال The Walking Dead نقش آفرینی کرده، او حدود یک دهه قبل به این فرانچایز پیوست. شخصیت لینکلن خیلی مورد توجه قرار گرفت و تبدیل شد به یک رهبر در دنیایی پسارستاخیزی که پر شده از مرده های متحرک و گوشتخوار، اما وقتی که اعلام شد او قرار است سریال را بعد از ۹ فصل ترک کند، تقریبا همه طرفداران شوکه شدند.

خبر خروج اندرو لینکلن از سریال The Walking Dead واقعا ناراحت کننده بود و باعث شد خیلی ها بیخیال سریال شوند (از جمله خودم)، ولی خیلی زود AMC بطور رسمی اعلام کرد که این اتفاق به معنی پایان یافتن داستان ریک گریمز نیست؛ بلکه داستان او قرار است ادامه پیدا کند. این شبکه فاش کرد که قصد دارد دنیای TWD را گسترش دهد و تولید یک فیلم سینمایی بخشی از همین برنامه است، فیلمی با بازی لینکلن که قرار است مردگان متحرک را از تلویزیون به سینما ببرد، یک جهش بزرگ و پرخطر برای این فرانچایز.

همچنین بخوانید | تریلرهای کامیک-کان ۲۰۱۹: همه را اینجا تماشا کنید

البته ما تصور می کردیم این فیلم روی آنتن شبکه AMC خواهد رفت، اما تیزر رسمی فیلم طی پنل The Walking Dead در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ به نمایش درآمد و با یک افشاسازی بزرگ باعث غافلگیری حاضرین شد؛ البته این تیزر شامل هیچ فوتیجی از فیلم نمی شود ولی در کمال تعجب تایید می کند که اگر جزو طرفداران ریک گریمز هستیم، باید فصل بعدی داستان او را در سینما دنبال کنیم.


تیزر هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم را فاش نمی کند و سرنخ خاصی هم به ما نمی دهد که بر پایه آن حوادث پیش رو حدس بزنیم، اما اگر سریال The Walking Dead را تماشا کرده باشید بدون شک هلیکوپتر برای شما یک سیگنال بسیار آشناست. او بعد از اینکه در آستانه مرگ قرار گرفت، توسط جادیس (با بازی Pollyanna McIntosh) و هلیکوپتر گـروه او نجات پیدا کرد. حال اینطور که شنیده ایم در اولین فیلم با ریکی همراه می شویم که باید با این گروه جدید کنار بیایـد. ولی بطور کل، بازگشت ریک گریمز اتفاقی فوق العاده هیجان انگیز محسوب می شود، مخصوصا با توجه به اینکه قصد دارند فیلم او را روی پرده سینما ببرند!

همچنین بخوانید | تریلر جدید فیلم IT: Chapter Two از راه رسید

شبکه AMC قصد دارد سه فیلم The Walking Dead برای ریک بسازد، اگر آنها را روی آنتن می برد می توانستیم بگوییم که تولید هر سه فیلم قطعی است اما حالا چون تصمیم گرفته اند کمی خطر کنند و فیلم ها را در سینماها اکران کنند، باید صبر کنیم تا ببینیم که واکنش منتقدین نسبت به اولین فیلم چگونه است و در گیشه تا چه اندازه مورد استقبال قرار می گیرد، سپس می توانیم در مورد فیلم های بعدی صحبت کنیم؛ با این حساب در حال حاضر آینده ریک به شکست یا موفق تجاری و هنری اولین فیلم The Walking Dead بستگی دارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.