سه فیلم از فرانچایز Walking Dead معرفی شد؛ با حضور ریک گریمز

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لوث شدن را در نظر بگیرید!

فعالیت اندرو لینکولن در فرانچایز The Walking Dead (مردگان متحرک) قرار است از طریق حضور در فیلم های بلند این مجموعه ادامه پیدا کند؛ یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ که بتازگی معرفی شده است. آقای لینکولن طی ۹ فصل ستاره اصلی مشهورترین مجموعه تلویزیونی شبکه AMC بوده است، اما همانطور که قبلا اعلام شده بود، در اپیزود اخیر شاهد خروج او از سریال بوده ایم.

بعنوان چهره بِرند پرطرفدار The Walking Dead، وقتی شنیدیم که ریک قرار است این سریال را ترک کند به شدت شوکه شدیم. ما می دانستیم که نویسندگان TWD با کشتن ریک روی سرنوشت سریال ریسک نمی کنند، اما تا حد ممکن لرزه به تن طرفداران انداختند — مثلا با مجروع کردن ریک و قرار دادن او در یک موقعیت مرگبار. در کل انتظار می رود که خروج ریک تاثیر چندان زیادی بر روی سریال نداشته باشد، اما بطور قطع بی تاثیر هم نخواهد بود. لینکولن طی اپیزود اخیر TWD رسما از سریال خارج شد، او حتی یک نامه خداحافظی هم نوشت؛ اما کاشف به عمل آمده که این دنیای پسارستاخیزی را هنوز ترک نکرده است.

همچنین بخوانید| منتظر چندین فیلم و سریال از فرانچایز Walking Dead باشید

طبق یک گـزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، اندرو لینکولن برای حضور در سه فیلم بلند از مجموعه Walking Dead محصول شبکه AMC قرارداد بسته است. اسکات ام. گیمپل (می‌توان به گوست رایدر: روح انتقام، مردگان متحرک، فلش فوروارد و شیاطین داوینچی) شخصا این خبر را به دست هالیوود ریپورتر رسانده، با اعلام اینکه اکنون شخصا مشغول نگارش یک فیلم‌نامه‌ برای نخستین فیلم بلند TWD است. طبق این گزارش، آنها در نظر دارند تا اوایل سال ۲۰۱۹ تولید این فیلم را آغاز کنند، اما تاریخ دقیق هنوز تایید نشده است. در حال حاضر بطور دقیق معلوم نیست که چطور می خواهند داستان ریک را ادامه دهند، ولی قطعا برنامه های جالبی در سر دارند.

The Walking Dead

همانطور که در لحظات پایانی اپیزود پنجم فصل ۹ فاش شد، ریک گریمز توسط جدیس (با بازی Pollyanna McIntosh) نجات داده می شود و با یک هلیکوپتر به سوی یک جامعه جدید می رود. به دنبال این جریان، سریعا با یک پرش زمانی روبرو می شویم و با نسخه بزرگ تر جودیت گریمز ملاقات می کنیم. آقای گیمپل به هالیوود ریپورتر گفته که فیلم های پیش رو کاوشی خواهند داشت در فاصله زمانی بین نجات ریک و پرش زمانی، و حتی ممکن است پا فراتر از این دوره بگذارنـد. در قسمت اول قرار است با یک جامعه جدید آشنا شویم، یعنی شخصیت هایی تازه و ماجراجویی های متفاوت. گیمپل گفت: “فیلم درباره این است که او کیست و چه کسی قرار است باشد — و اساسا چطور با موقعیتی که در آن است دست و پنجه نرم می کند. ما ریک گریمز را می شناسیم، او می خواهد خانه باشد…” آقای گیمپل به دیگر چهره های آشنایی که در این فیلم ها خواهیم دید اشاره ای نکرد، اما گفت که بزودی چیزهای بیشتری خواهیم فهمید.

همچنین بخوانید| سریال The Walking Dead: مگی ممکن است در فصل دهم بازگردد!

مدتی قبل گفته شد که بزودی قرار است خبری مهم در ارتباط با The Walking Dead بشنویم، که این خبر جدید می تواند همان اعلامیه مهم وعده داده شده باشد. اما این تازه شروع ماجراست و خیلی زود اطلاعات بیشتری از این مجموعه فیلم، خود سریال و همچنین سریال های مرتبط بعدی خواهیم شنید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.