سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد؛

مجموعه تلویزیونی The Walking Dead (مردگان متحرک) طی فصل هشتم با واکنش های منفی زیادی مخصوصا از سوی طرفداران خودش روبرو شد، شبکه AMC با امید اینکه سریال را دوباره به دوران اوج خودش بازگرداند آن را برای فصل نهم تمدید کرد؛ ولی متاسفانه به هدفی که داشتند نرسید و اوضاع طبق برنامه پیش نرفت!

بعد از نزدیک به یک دهه فعالیت در تلویزیون، اپیزود هفتم از فصل ۹ هنگام پخش فقط ۴٫۷۹ میلیون بیننده داشت، که در حقیقت کم بیننده ترین اپیزود در تاریخ The Walking Dead بوده است. این آمار ضعیف به سازندگان سریال و همچنین شبکه نشان داد مشغول انجام هر کاری که هستند اصلا جواب نداده و فقط اوضاع را بدتر کرده است. حال این سریال ستاره درخشان خودش، آندرو لینکلن را هم از دست داده و واقعا برای ما جالب است که ببینیم طرفداران تا چه زمانی به دنبال کردن آن ادامه خواهند داد.

همچنین بخوانید | اندرو لینکلن هرگز به سریال The Walking Dead ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯽﮔﺮﺩﺩ

اگر با سریال The Walking Dead حتی یک آشنایی کوچک هم داشته باشید قطعا این سوال به ذهنتان خطور کرده که TWD بدون ریک تا چه زمانی دوام خواهد آورد. مخصوصا با توجه به اینکه از زمان اعلام خبر خروج آندرو لینکلن شاهد کاهش تعداد بینندگان آن بوده ایم، رکود کم بیننده ترین اپیزود هم درست بعد از خروج او زده شد. با این وجود، زمان به پایان رسیدن این سریال هنوز فرا نرسیده است؛

مردگان متحرک فصل 9

با وجود تمام مشکلاتی که The Walking Dead این اواخر داشته، شبکه AMC قصد پایان دادن به آن را ندارد؛ در حقیقت، تایید شده دهمین فصل از این سریال جالب و تماشایی هم ساخته خواهد شد. البته ما سال قبل چیزهایی در مورد آغاز توسعه فصل بعدی شنیده بودیم، پس این خبر چندان هم غافلگیرکننده نیست. ولی با این وجود وقتی بطور رسمی تمدید شدن برای فصل دهم را می شنویم باور کردن آن کمی راحت تر است.

همچنین بخوانید | سه فیلم از فرانچایز Walking Dead معرفی شد؛ با حضور ریک گریمز

البته باید اشاره کنیم که این خبر هنوز توسط شبکه AMC تایید نشده، ولی دیر یا زود خود آن ها خبر تمدید را فاش خواهند کرد. The Walking Dead یکی از باارزش ترین سریال های این شبکه است و مطمئن باشید که به همین راحتی بیخیال آن نمی شوند! – پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با TWD، فیلم و سریال های مرتبط با آن باشید…


منبع: SpoilerTV

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline