سریال The Walking Dead: اطلاعاتی تازه از احتمال بازگشت مگی در فصل دهم

خانم لورن کوهن، بازیگر نقش مگی، شاید قصد ترک کردن مجموعه تلویزیونی The Walking Dead (مردگان متحرک) را داشته باشد، اما برخلاف اندرو لینکلن بازیگر نقش ریک گریمز بازگشت او دائمی نیست و ممکن است در آینده شاهد بازگشت وی باشیم. حداقل آنجلا کنگ شورانر سریال TWD امید زیادی نسبت به بازگشت کوهن در فصل های بعدی دارد؛

خانم کنگ به تازگی در مصاحبه با وبسایت خبری ComicBook به وضوح گفته که امید زیادی برای بازگشت شخصیت مگی دارد: “ما امید زیادی برای برگشتن به داستان مگی در فصل دهم داریم…” او همچنین اضافه نمود که سعی دارد ملاقاتی با کوهن ترتیب دهد و در همین رابطه صحبت کنند، اما در نهایت همه چیز به نویسنده و شورانر سابق سریال اسکات گیمپل بستـگی دارد.

شورانر مجموعه تلویزیونی The Walking Dead همچنین گفت که “این واقعا به اسکات بستگی دارد، اما خواهیم دید که او در نهایت چه کار خواهد کرد…” پس با این حساب تمایل کوهن به بازگشت تنها یک طرف قضیه است و طرف دیگر تمایل تیم پشت صحنه سریال اهمیت دارد.

همچنین بخوانید| اندرو لینکلن هرگز به سریال The Walking Dead ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯽﮔﺮﺩﺩ

Walking dead

آقای گیمپل بعنوان نویسنده اصلی سریال مسئول است اطمینان حاصل کند که همه چیز درون دنیای تلویزیونی در حـال توسعه The Walking Dead سر جای خودش قرار داشته باشد، بنابراین باید سریال Fear The Walking Dead و مجموعه فیلم سه قسمتی در حال توسعه را هم در نظر داشته باشد. خود خانم کنگ هم طی اظهارات اخیر خودش تایید کرد که گیمپل ایـن مسئولیت خطیر را بر دوش می کشد، او باید مطمئن شود که اختلافی در میان وقایع این دنیای تلویزیونی وجود نداشته باشد و ارتباط بین حوادث کاملا حفظ شود؛ به عبارتی او حکم یک رهبر را برای این فرانچایز دارد.

در حقیقت، این خود گیمپل بوده که به کنگ در مورد نوشتن داستان خروج ریک گریمز از سریال گفته است. بنابراین اگـر شاهد وقوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭی بین مجموعه تلویزیونی The Walking Dead و Fear The Walking Dead بوده ایم، اگـر ریک از سریال خارج شد، اگر نیگانی پا به این دنیای تلویزیونی گذاشت، و خیلی چیزهای دیگر، همه به تصمیم آقای گیمپل بوده است. بنابراین اگر مگی هم قرار باشد به سریال بازگردد، مانند بسیاری از دیگر حوادث مهم، نخست این نویسنده باید تشخیص دهد که امکانش وجود خواهد داشت یا نه.

البته هنوز کسی تایید نکرده که مگی باز میگردد یا نه، اما اینطور که به نظر می رسد خانم کنگ شخصا دوست دارد کوهن بخشی از سریال باشد و امکان بازگشت او را رد نمی کند. پس، تا زمانی که حضور شخصیت مگی در فصل دهم بطور رسمی تایید نشده، همه چیز حکم شایعه را برای ما دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.