فصل یازدهم The Walking Dead: بازگشت لورن کوهن تایید شد

همانطور که انتظار داشتیم و طرفداران هم منتشر تایید شدندش بودند، تایید شده که لورن کوهن قرار است در یازدهمین فصل از سریال زامبی محور The Walking Dead (مردگان متحرک) حضور داشته بـاشد. خانم کوهن در نهمین فصل از این سریال خارج شد، طی این مدت که دور بود در سریال نچندان موفق Whiskey Cavalier (ویسکی کاوالیر) محصول شبکه ABC نقش آفرنی کرد، اما حالا تصمیم گرفته است به سریالی با آن به شهرت رسید بازگـردد.

سریال پرطرفدار و مشهور The Walking Dead بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام نوشته رابرت کرکمن ساخته شده است، یک دهه قبل و در سال ۲۰۱۰ اولین اپیزود از این سریال روی آنتن شبکه ABC رفت و بطور کل سبک زامبی را متحول کرد، و به همه نشان داد که یک سریال پسارستاخیزی دقیقا باید چه ویژگی هایی داشته باشد. طی این سالها طرفداران به خوبی با شخصیت های این سریال ارتباط گرفتند و به آنها وابسته شدند، بنابراین وقتی که شخصیت مگی از TWD خارج شد، نبود او بطور کامل حس شد (مخصوصا با توجه به اینکه ریک هم رفته بود). در توضیح غیبت او بعد از آغاز نیمه دوم فصل نهم و پرش زمانی شش ساله گفتـه شد که مگی بیخیال رهبری هیلتاپ شده و رفته تا یک جامعه جدید را شکل دهد.

همچنین بخوانید | امکان تمدید سریال Whiskey Cavalier برای فصل دوم وجود دارد

اما حالا، ما باید فصل دهم را بدون لورن کوهن بگذرانیم و منتظر باشیم تا فصل یازدهم The Walking Dead با یکی از بهترین شخصیت هایش بازگردد. در حالی که پخش فصل ده هنوز آغاز نشده، AMC مشهورترین سریال خودش را طی همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2019) برای فصل یازدهم تمدید کرد، و فاش نمود که لورن کوهن بعنوان یکی از بازیگران اصلی در این فصل حضور خواهد داشت. خبر تمدید TWD با واکنش های خیلی خوبی روبرو شده، ولی تایید بازگشت مگی خبری بوده که توانست طرفداران را واقعا خوشحال کند (بد نیست اشاره کنیم که بازیگران سریال از جمله کوهن در همایش کامیک کان حضور داشتند).

Walking dead کوهن

با توجه به اینکه بیشتر شخصیت های قدیمی The Walking Dead مرده اند یا مثل ریک از خط داستانی خارج شده اند، مگی تبدیل به یکی از قدیمی ترین شخصیت های سریال شده و به همین دلیل طرفداران خیلی دوست دارند شاهد ادامه حضورش در سریال باشند. وقتی که گفته شد ریک قرار است از سریال خارج شود واقعا ناراحت شدیم، ولی خبر خروج مگی خیلی ناراحت کننده تر بود. بدون شک تماشای فصل دهم برای طرفداران کمی سخت خواهد بود، چون غیبت ریک و مگی بطور کامل در آن حس می شود. ولی، آینده The Walking Dead کاملا روشن است؛ اندرو لینکلن (ریک گریمز) با فیلم مردگان متحرک بازمیگردد، و لورن کوهن هم در فصل یازدهم حضور خواهد داشت.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سومین سریال The Walking Dead

فصل دهم The Walking Dead یکشنبه شب ها روی آنتن شبکه AMC می رود، با وجود دنبال کردن این سریال برای ما کمی مشکل شده، به تماشا کردن آن ادامه می دهیم تا به فصل یازدهم برسیم و فرصت ملاقات دوباره با مگی را پیدا کنیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. احمد می گوید

    اتفاقا اصلا مگی در حد و اندازه ریک نبود که بخوایم از نبودش ناراحت بشیم و تاثیری که مگی رو جذابیت داستان داشت اصلا با ریک قابل مقایسه نیست ایکاش بجای مگی ریک برمیگشت شخصا دیگه نگاهش نمیکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.