فصل نهم Walking Dead: پوستر، خلاصه داستان و تصاویر رسمی جدید از شخصیت ها

شبکه تلویزیونی AMC یک پوستر رسمی جدید، تعدادی تصویر جالب از شخصیت های اصلی و نخستین خلاصه داستان رسمی فصل نهم سریال پرطرفدار The Walking Dead (مردگان متحرک) را منتشر کرد که بیشتر تمرکز آن بر روی نقش بزرگ ریک گریمز در دنیای جدید بعنوان یک رهبر قرار دارد و نوید حوادثی جالب و تماشایی را به ما می دهـد. در نتیجه قوس داستانی “جنگ تمام عیار” ما دیدیم که جایگاه ریک بعنوان رهبر اتحادهای باقی مانده مستحکم شد؛ بعد از مرگ ناراحت کننده پسرش، ریک تمام تلاش خودش را کرد تا یک دنیای بهتر خلق کند. حال در آغاز فصل نهم یک سال و اندی از وقایع پایانی فصل هشتم گذشته و تلاش های او نتیجه داده است، اما تریلر اخیرا منتشر شده نوید یک جنگ داخلی بین ریک و دوستان قدیمی اش بخصوص مگی و دریل را به طرفداران داده، ظاهرا تصمیم ریک برای زنده نگه داشتن نیگان کسی را خوشحال نکرده است!

همانطور که بسیاری از طرفداران سریال The Walking Dead می دانند، داستان ریک گریمز در فصل نهم به پایان می رسد، چون اندرو لینکلن بازیگر نقش ریک تایید کرده که قصد دارد سریال را برای همیشه ترک کند. با توجه به اینکه کارول پسر ریک در فصل قبل کشته شد و مگی رهبر جامعه Hilltop هم طی فصل نهم از سریال خارج می شود، The Walking Dead بزودی مجبور است از منبع اصلی خودش که یک سری کتاب های مصور به همین نام می باشد “بیشتر از همیشه” فاصله بگیرد و برای خودش هر چه زودتر یک ستاره جدید پیدا کند.

همچنین بخوانید: تیزر جدید از فصل نهم The Walking Dead: تصادم رهبرها!!

و اما می رسیم به خلاصه داستان رسمی فصل نهم The Walking Dead که با کمی تغییر از این قرار است: “در فصل قبلی شاهد نتیجه “جنگ تمام عیار” بودیم، که ریک گریمز و گروهش را مقابل ناجی ها و رهبر پلیدشان، نیگان، قرار داد. ریک که زندگی نیگان را در دستان خودش داشت یک انتخاب سخت پیش روی خودش دید. او با گرفتن این تصمیم که نیگان را زنده نگه دارد، کاری کرد تا مرگ پسرش بی ارزش نباشد، کاری کرد تا بتواند یک آینده خوب بسازد اما در عوض باعث ایجاد اختلاف درون گروه خودش شد.

حال، ما در حالی با بازماندگان دنیای پسارستاخیزی مردگان متحرک ملاقات می کنیم که یک سال و نیم از پایان جنگ بین ریک و ناجی ها گذشته است، زمانی که بازماندگان به کمک یک رهبر شجاع و بزرگ سعی دارند آینده زیبایی برای خودشان بسازند. اکنون بین جامعه ها اتحاد وجود دارند و آنها با هم کار می کنند و نه بر ضد هم، آنها به گذشته نگاه می اندازند تا آینده را بسازند، اما دنیایی که آنها می شناختند حالا به سرعت در حال تغییر است، بناهای ساخته دست انسان همه در حال تخریب هستند و طبیعت باری دیگر قدرت را به دست گرفته است، پس شکل دنیا در حال عوض شدن است و این خودش یک چالش بزرگ برای بازماندگان محسوب می شود.


در گذر زمان، جامعه های باقی مانده با موانع، خطرات و البته باری دیگر زامبی‌های گوشتخوار روبه‌رو می‌شوند، اما هیچ چیز نمی تواند آنها را کاملا برای خطری بزرگی که روبرویشان قرار دارد آماده کند؛ بازمانده های دنیا تمام تلاش می کنند تا یک جهان مناسب برای خودشان بسازند اما این خطر دقیق همین ایده آنها را تهدید خواهد کرد…!!

همچنین بخوانید: سفر به «دنیای جدید» با تصاویر اپیزود آغازین فصل نهم The Walking Dead

چند تصویر جدید از سریال بعلاوه یک پوستر که بواسطه آنها می توانیم نیم نگاهی به ظاهر جدید شخصیت ها داشته باشیم:در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل نهم مجموعه تلویزیونی The Walking Dead از تاریخ ۷ اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۵ مهر) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.