مارول ستاره Walking Dead را برای ایفای نقش شنگ چی انتخاب می کند؟

بدون شک تنوع یکی از مهم ترین علت های موفقیت دنیای سینمایی مارول (MCU) طی یک دهه گذشته بوده است، در واقع Marvel Studios بارها ثابت کرده که اهمیت خیلی زیادی برای عنصر تنوع قائل است؛ البته مارول هنوز به نقطه مورد نظر طرفداران نرسیده و تنوع فعلا بطور کامل بر روی MCU حاکم نشده. مارولی ها دوست دارند در فیلم های مارول شاهد حضور قهرمان هایی از نژادهای مختلف باشند که تاکنون همینطور بوده ولی هنوز فضا برای پیشرفت وجود دارد. تا جایی که ما خبر داریم مارول این روزها مشغول کار بر روی فیلم سینمایی Shang-Chi می باشد که شخصیت اصلی آن نخستین قهرمان آسیایی مارول در سینما محسوب می شود.

دیوید کالاهام (گودزیلا ۲۰۱۴، بی‌مصرف‌ها ۲۰۱۰) نویسنده چینی آمریکایی کسی است که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای Shang-Chi را می نویسد، مارول در نظر دارد کارگردانی این فیلم را به دستین دنیل کرتون بسپارد. باید اشاره کنیم که Shang-Chi تنها یکی از پروژه های ابرقهرمانی آقای کالاهام است، چرا که بزودی فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز) را از وی می بینیم و بعد از آن هم نوبت به انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 (مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی) می رسد. آقای کرتون نیز این روزها مشغول کار بر روی فیلم Just Mercy با نقش آفرین بری لارسون (فیلم کاپیتان مارول) و مایکل بی. جوردن (پلنگ سیاه) است.

همچنین بخوانید | چه فیلم هایی بعد از Avengers 4 پا به گیشه می گذارند؟

اما سوال اینجاست که چه کسی قرار است در نقش شخصیت شنگ چی ظاهر شود؟ اگر ده سال قبل این سوال را می پرسیدید، جوابمان ساده بود: یک بازیگر نچندان مشهور. مارول زمانی که تازه استارت MCU را زده بود در انتخاب بازیگران فیلم هایش چندان سخت گیر نبود، اما این اواخر فقط خوب ها می توانند ستاره فیلم های مارولی باشند، مثل بری لارسون یا بندیکت کامبربچ که همه جزو کاربلدهای هالیوود هستند. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که برای شخصیت شنگ چی هم یک بازیگر مشهور را انتخاب کنند.

Chang-Chi

هنوز بطور رسمی توسط کسی تایید نشده، اما منابع ما ادعا کرده اند که مارول در نظر دارد استیون یئون را برای ایفای نقش شنگ چی انتخاب کند. ما آقای یئون را بیشتر بخاطر نقشی که در سریال پرطرفدار The Walking Dead (مردگان متحرک) داشت می شناسیم، او از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ جزو ستاره های اصلی سریال مشهور شبکه AMC بود، قبل از اینکه با یک پایان تلخ نمایش را ترک کند.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Avengers 4 طی ۲۴ ساعت نخست انتشار ۲۶۸ میلیون بار دیده شد!

بعد از Walking Dead، آقای یئون حضور پررنگ تری در سینما داشته است، پس چندان عجیب نیست که می شنویم مارول وی را برای یکی از شخصیت های اصلی خودش در نظر گرفتـه بـاشد. البته یئون هنوز یک ستاره محسوب نمی شود، دقیقا مثل بسیاری از دیگر بازیگران دنیای سینمایی مارول که قبل از پیوستن به این فرانچایز هنوز ستاره نشده بودند، پس می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

در این میان ما شنیده ایم که مایک مو هم جزو کاندیدهای نقش شنگ چی است، که پیش از این وی را در سریال شکست خورده Inhumans شبکه ABC دیدیم و بزودی هم در فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) او را ملاقات می کنیم. حال معلوم نیست در نهایت چه کسی ستاره فیلم Shang-Chi خواهد شد، چندان هم اهمیت ندارد چون ما به انتخاب مارول اعتماد کامل داریم و فقط خوشحالیم که چنین فیلمی قرار است واقعا ساخته شود.


منبع: WGDC

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.