تریلر رسمی سومین سریال The Walking Dead منتشر شد؛

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در آستانه ورود به دهمین فصل خودش قرار دارد، اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف این سریال، به نام Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) نیز بتازگی پنجمین فصل خودش را به پایان رسانـده؛ شبکه AMC این روزها مشغول برنامه ریزی برای آینده این فرانچایز است، قصد دارند داستان ریک گریمز را با فیلم سینمایی مردگان متحرک ادامه دهند، و سومین سریال The Walking Dead هم بزودی از راه می رسد. در نتیجه، همانطور که انتظار داشتیم طی همایش کامیک کان نیویورک شبکه AMC اولین تریلر رسمی TWD 3 را منتشر کرد تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی داشته باشند به این سریال زامبی محور نوجوان پسند.

کامیک کان نیویورک (NYCC 2019) برای طرفداران مردگان متحرک همایش بزرگی بوده است، چرا که طی آن AMC سریال The Walking Dead را برای فصل یازدهم تمدید کرد و فاش شد که خانم لورن کوهن در این فصل حضور خواهد داشت، با وجود اینکه عنوان رسمی سومین سریال TWD فاش نشد در عوض اولین تریلر آن به دست طرفداران رسید. این سریال قرار است در سال ۲۰۲۰ روی آنتن برود و برعکس دو سریال قبلی، نوجوان ها شخصیت های اصلی آن هستند. AMC این بار طیف متفاوتی از مخاطبین را مورد هدف خودش قرار داده، به امید اینکه بتواند فرانچایز مردگان متحرک را به دوران اوج خودش بازگرداند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سومین سریال The Walking Dead

طی چند ماه اخیر خبرهای مختلفی در مورد این سریال منتشر شد و به همین دلیل اکنون مقداری اطلاعات از آن در اختیار داریم، ولی اسکات ام. گیمپل (از بچه های بالای فرانچایز) و Matt Negrete (شورانر این سریال) که خالقین سریال هستند در همایش کامیک کان نیویورک اطلاعات بیشتری را در اختیار حاضرین قرار دادند. آنها سریال جدید را با Stand By Me مقایسه کردند و گفتند که بر روی نسل جدیدی از جان سالم بدر برده ها تمرکز دارد که کمتر از هر کس دیگری در مورد دنیای مرده خودشان اطلاعات دارند، و تاکنون خودشان مجبور به مقـابله با مرده های متحرک گوشتخوار نشده اند — البته بزودی می شوند!

در این تریلر می توانیم شخصیت های اصلی سریال را مشاهده کنیم و نیم نگاهی داشته باشیم به حال و هوای سومین Walking Dead شبکه AMC که به نظر می رسد سریال خوبی باشد. در بهار ۲۰۲۰ ما موفق به تماشای این سریال خواهیم شد، که از بازیگران اصلی آن می توانیم به آلِکسا منصور در نقش هوپ، Aliyah Royale در نقش آیریس، آنت ماهندرو (Black List) در نقش هاک، Nicolas Cantu در نقش التون، Hal Cumpston در نقش سیلاس و نیکو ترترلا (جیغ ۴) در نقش فلکس اشاره کنیم. این هم تریلر:


همچنین بخوانید | تیزر فیلم The Walking Dead: ریک گریمز بازمیگردد، اما به سینما!

با توجه به اینکه سریال اصلی Walking Dead مثل قدیم ها پربیننده نیست و Fear The Walking Dead هم نتوانسته خیلی موفق ظاهر شود، سریال جدید می تواند حکم یک شروع تازه را برای دنیای مردگان متحرک داشته باشد؛ AMC قصد دارد با این سریال نسل جدیدی از مخاطبین را به سمت خودش بکشاند، که اگر موفق شود آینده این مرده های متحرک کاملا متفاوت و البته درخشان تر خواهد بود. منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.