فقط دو فصل از سریال Walking Dead: World Beyond ساخته خواهد شد!

شبکه AMC در تلاش برای گستراندن دنیای مردگان متحرک قصد دارد سریالی به نام The Walking Dead: World Beyond (مردگان متحرک: دنیای ورای) را روی آنتن ببرد، اما این سریال که شخصیت های اصلی آن نوجوان هستند و نوجوان ‌ها هم مخاطبین مورد هدف آن قرار است باشند، قرار نیست مثل دو سریال دیگر این فرانچایز، Walking Dead و Fear TWD (از مردگان متحرک بهراسید)، طولانی باشد، چونکه توسط AMC تایید شده TWD: World Beyond فقط تا دو فصل ادامه خواهد یافت.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، The Walking Dead: World Beyond بطور کل در ۲۰ اپیزود، در واقع دو فصل ۱۰ اپیزودی، ساخته خواهد شد.‌ برای طرفدارانی که امیدوار بودند شاهد تولید سریالی طولانی باشند، شنیدن این خبر بطـور قطع ناراحت کننده خواهـد بود، اما نباید خیلی هم متعجب شویم؛ چون AMC قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد تعدادی سریال کوتاه در بستر دنیـای TWD بسازد، حال ظاهرا World Beyond قرار است یک شروع باشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال Walking Dead: World Beyond اعلام شد

این شبکه همین حالا مشغول همکاری با کمپانی Universal است تا یک فیلم سینمایی (با احتمال سه‌گانه شدن) برای ریک گریمز بسازد، فیلمی که روی آنتن AMC نمی رود و فقط در سینما اکـران خواهد شد. World Beyond سومین سریال Walking Dead هم در آستانه پخش قرار دارد که بر روی نسل جدیدی از بقایافته‌ها که در دنیا پسارستاخیزی بزرگ شده اند متمرکز است. این سریال دو شخصیت اصلی مونث دارد و به لطف شخصیت های نوجوان خودش می تواند یک ماجراجویی جالب و غیرمنتظره در دنیای مردگان متحرک باشد. و همچنین گفته شده که The Walking Dead: World Beyond از هیچ نظری تقلیدی از دو سریال دیگر این مجموعه نیست.

Walking Dead: World Beyond

سریال World Beyond داستانی خاص و متمایز را روایت می کند و قرار است پرونده آن با دو فصل بسته شود، پس خبری از کش دادن‌های بیهوده و وقت تلف کردن‌های اعصاب خرد کن نخواهد بود. و باید اشاره کنیم که این سریال تازه شروع ماجراست و شبکه AMC برنامه های خوبی برای دنیای TWD دارد، از جمله تولید چندین سریال کوتاه دیگر. ما تا این نقطه فقط تریلر و تعدادی تصویر از World Beyond دیده ایم، و بر اساس همین محدود دیده های خودمان می توانیم بگوییم که سریال خوبی از آب درآمده و به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

همچنین بخوانید | فیلم های The Walking Dead قرار است نسبت به سریال ها متفاوت باشند؛

در انتها باید اشاره کنیم که پخش این سریال قرار است از تاریخ ۱۲ آوریل (مصادف با یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) در شبکه AMC آغاز شود. از بازیگران اصلی آن هم می توانیم به آلِکسا منصور در نقش هوپ، Aliyah Royale در نقش آیریس، آنت ماهندرو (Black List) در نقش هاک، Nicolas Cantu در نقش التون، Hal Cumpston در نقش سیلاس و نیکو ترترلا (جیغ ۴) در نقش فلکس اشاره کنیم. 

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline