تاریخ شروع پخش سریال Walking Dead: World Beyond اعلام شد

در ژانر زامبی نمی توانیم فیلم یا سریالی را نام ببریم که در حد و اندازه The Walking Dead (مردگان متحرک) باشـد، این سریال که قبلا کاملا بی رقیب و بی همتا بود تنها یک مقدمه بود برای شروع بکـار فرانچایزی بزرگ و متفاوت. سریال TWD با موفقیت های خودش به خلق یک دنیای اشتراکی کمک کرد، سریال Fear The Walking Dead (از مردگان متحرک بهراسید) هم کمکی بود برای گسترش این دنیای اشتراکی، و حالا نوبت به سریال The Walking Dead: World Beyond (مردگان متحرک: دنیای ورای) رسیده که قرار است نظر نسل جدیدی از مخاطبین را به سمت فرانچایز TWD جلب کند، در آینده نیز شاهد تولید چند فیلم سینمایی و سریال کوتاه خواهیم بود.

از آنجا که TWD دیگر مثل گذشته محبوب نیست و Fear TWD هم هیچ‌وقت چندان پرطرفدار نبوده، شبکه AMC قصد دارد با یک سریال نوجوان‌پسند فرانچایز بزرگ خودش را به نسل جدید مخاطبین معرفی کند، این سریال در واقع تلاشی است برای بازگرداندن محبوبیت از دست رفته مردگان متحرک. وقایع World Beyond در ایالت نبراسکای آمریکا اتفاق می افتد و داستان گروهی جدید از شخصیت ها را دنبال می کند که پا به سفری خطرناک می گذارند. این شخصیت های نوجوان پا به دنیایی می‌گذارند که سالها قبل نابود شد، دنیایی که هیچ شناختی نسبت به آن ندارند، دنیایی که موجوداتی گوشت‌خوار حاکمان واقعی آن هستند.

همچنین بخوانید | فیلم های The Walking Dead قرار است نسبت به سریال ها متفاوت باشند؛

پخش این سریال قرار است از تاریخ ۱۲ آوریل (مصادف با یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) در شبکه AMC آغاز شود، که بدون شک یکی از مورد انتظـارترین سریال های امسال است. پخش این سریال درست زمانی آغاز می شود که پخش فصل دهم The Walking Dead به پایان می رسد، The Walking Dead: World Beyond سومی سریالی است که در بستر دنیای در حال توسعه مردگان متحرک ساخته شده و بدون شک قرار نیست آخرین باشد. فصل اول World Beyond شامل ده اپیزود یک ساعته می شود، و اگر به موفقیت دست یابد بدون شک برای فصل های بعدی هم تمدید خواهد شد.

مردگان متحرک: دنیای ورای

[بر پایه خلاصه داستان رسمی سریال] دو خواهر و دو دوست شخصیت های اصلی The Walking Dead: World Beyond هستند که خانه امن خودش را رها می کنند تا دنیای بیرون را ببینند، دنیایی خطرناک پر از ناشناخته ها و پر از نامرده ها. سفر این شخصیت های نوجوان قرار است جالب و مهیج باشد، مخصوصا با توجه به اینکه در دنیای بیرون آدم ها خیلی خطرناک تر از زامبی‌ها هستند. World Beyond داستان شخصیت هایی را روایت می کند که تمام دانسته های آنها نسبت به دنیای بیرون قرار است توسط دنیایی خطرناک و در حال تغییر به چالش کشیده شود. بعضی از آنها تبدیل به قهرمان خواهند شد، و بعضی دیگر تصمیم می گیرند شرور باشند.
 

همچنین بخوانید | تریلر رسمی The Walking Dead: World Beyond منتشر شد

باید اشاره کنیم که سریال The Walking Dead: World Beyond قرار است خیلی جالب تر از چیزی که فکر می کنید باشد، پس خودتان را برای تماشای آن آماده کنید. از بازیگران اصلی این سریال می توانیم به آلِکسا منصور در نقش هوپ، Aliyah Royale در نقش آیریس، آنت ماهندرو (Black List) در نقش هاک، Nicolas Cantu در نقش التون، Hal Cumpston در نقش سیلاس و نیکو ترترلا (جیغ ۴) در نقش فلکس اشاره کنیم. 

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline