سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

طبق صحبت های الیزابت اولسن، سریال مارولی جادوگر سرخ و ویژن (Scarlet Witch and Vision) محصول سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) قرار است پاییز امسال جلوی دوربین برود و شش ساعت طول خواهد داشت. طرفداران بعد از سالها خواندن داستان های عاشقانه بین این دو نفر در کتاب های مصور، سال گذشته در فیلم Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) موفق به مشاهده واندا و ویژن بعنوان یک زوج شدند. البته دوران با هم بودن این دو خیلی زود به پایان رسید، بعد از اینکه تانوس به هدف گرفتن سنگ ذهن به زمین حمله کرد، سپس هم که ویژن را برای رسیدن به هدف خودش کشت و دستکش ابدیت را تکمیل نمود، جادوگر سرخ نیز در پی بشکن تانوس خاکستر شد.

حال دقیقا معلوم نیست که قهرمان های زنده مانده چه راهی برای نجات دادن دوستان خاکستر شده خودشان و همچنین کمک به بشر پیدا می کنند، ولی بعد از تماشای Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) معلوم خواهد شد. مارول در حال حاضر فقط یک فیلم را برای اکران بعد از Endgame معرفی کرده (فیلم Spider-Man: Far From Home) و دقیقا نمی دانیم که چه برنامه ای برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول دارند. در این میان توسعه تعدادی سریال که قرار است توسط سرویس استریم Disney+ منتشر شوند را هم آغاز کرده اند، که هیچ اطلاعات دقیقی در موردشان نداریم.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ سرویس استریم Disney Plus پاییز امسال افتتاح می شود

در میان سریال های مارولی Disney+ تاکنون فقط تولید سریال Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان)، Loki (لوکی) و WandaVision (واندا و ویژن) قطعی شده است. اولسن، بازیگر نقش جادوگر سرخ در فیلم های MCU، طی مراسم اولین نمایش فیلم Endgame در مصاحبه با Variety فاش کرد که فاز تولید سریال WandaVision پاییز امسال آغاز خواهد شد. او همچنین گفت که این سریال ۶ ساعت طول خواهد داشت (یعنی هشت اپیزود ۴۵ دقیقه ای).

سریال جادوگر سرخ & ویژن

اولسن طی صحبت هایش به گروه بزرگ نویسندگان این سریال اشاره کرد که شامل خانم Jac Schaeffer نویسنده اولین اپیزود WandaVision می شود. نویسنده ای که در نگارش فیلم انفرادی Black Widow (بیوه سیاه) با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون نقش داشته و سپس هم توسط مارول بعنوان شورانر سریال WandaVision انتخاب شد. حال ما اطلاعات چندان زیادی از این سریال نداریم، مثلا نمی دانیم وقایع آن قبل از حوادث Infinity War اتفاق می افتد یا بعد از Endgame. برای تایید این مورد احتمالا باید چند ماهی صبر کنیم.

همچنین بخوانید | فیلم Avengers 4: تونی استارک و نبیولا توسط [اسپویلر] نجات پیدا می کنند!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سریال WandaVision باشید؛ از جمله خلاصه داستان، لیست بازیگران و تاریخ انتشار.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.