اولین تصویر رسمی سریال WandaVision فاش شد؛ تولید آغاز شده

کوین فایگی رئیس کمپانی مارول طی همایش کامیک کان برزیل (CCXP) اولین تصویر رسمی از سریال لایو-اکشن WandaVision (وانداویژن) را به نمایش گذاشت، و تایید کرد که فیلم‌برداری آن آغاز شده است. بدون شک مورد انتظارترین سریال در حال توسعه مارول است، که فصل نخست آن شش اپیزود دارد و قرار است جادوگر سرخ (با بازی Elizabeth Olsen) و ویژن (Paul Bettany) را بازگرداند‌. یکی از سوال هایی که طرفداران در مورد WandaVision دارند این است که چطور ویژن را به زندگی بازمی‌گرداند، سوالی که هنوز جوابی برایش پیدا نکرده ایم‌.

در این سریال همچنین شاهد بازگشت کت دنینگز و رندل پارک به ترتیب برای بازی در نقش های دارسی لوئیس (از فرانچایز Thor) و جیمی وو (از فرانچایز Ant-Man) خواهیم بود. از ستاره های تازه وارد نیز می توانیم به تیونا پریس در نقش نسخه بالغ مونیکا رامبئو (نسخه خردسال او در فیلم کاپیتان مارول حضور داشت) و کاترین هان اشاره کنیم. مارول تاکنون اطلاعاتی از داستان WandaVision فاش نکرده، فقط می دانیم که وقایع آن در دهه پنجاه میلادی اتفاق می افتد و ارتباط هایی با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) دارد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال Falcon & Winter Soldier داریم؛ (تا ۲۴ آبان)

خانم الیزابت اولسن قرار است در ادامه وقایع WandaVision، در دومین ماجراجویی دکتر استرنج (Benedict Cumberbatch) دخالت داشته باشند، شایعه ها نیز ادعا دارند که او شخصیت شرور این فیلم است. تاریخ انتشار سریال WandaVision هنوز بطور رسمی اعلام نشده، اما می دانیم که قرار است در بهار ۲۰۲۱ از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) به دست طرفداران برسد. باید اشاره کنیم که The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) اولین سریال مارولی دیزنی پلاس است و پاییز سال آینده منتشر می شود.

سریال WandaVision

حال، در کامیک کان برزیل کوین فایگی روی استیج آمد و تصویری از سریال مارولی WandaVision را به نمایش گذاشت، او در کنار افشای این تصویر تایید کرد که فاز تولید سریال هم اکنون بطور رسمی آغاز شده‌. این تصویر تایید می کند که وقایع سریال در دهه پنجاه میلادی جریان دارد، ولی هنوز هم معلوم نیست که واندا و ویژن چطور سر از هفتاد سال قبل در‌ می‌آورند، آن هم در شرایطی که طی وقایع فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) شاهد مرگ ویژن بودیم.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: سوفیا دی مارتینو به سریال مارولی Loki پیوست

بنابراین سوال های زیادی در مورد وقایع سریال WandaVision وجود دارد، ولی بطور کل انتظار داریم که قدرت های جادوگر سرخ به طریقی در حوادث سریال دخالت داشته باشد، و اگر حدسمان درست باشد، کارهایی که واندا قصد دارد انجام دهد، قرار است دکتر استرنج را به دردسر بزرگی بیاندازد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline