سریال WandaVision شخصیت کابوس (Nightmare) را وارد MCU می کند؛ [شایعه]

فعلا اطلاعات دقیقی از سریال لایو-اکشن WandaVision (وانداویژن) در دسترس نیست، فقط می دانیم که قرار است در سال ۲۰۲۱ از طریق سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) به دست طرفداران برسد، و ارتباط مستقیمی با فیلم Doctor Strange 2 (دکتر استرنج) داشته باشد. حال در این شرایط بی خبری، یک شایعه تازه منتشر شده ادعا کرده که این سریال قرار است یکی از بزرگ ترین شرورهای کتاب های مصور دکتر استرنج را وارد MCU کند.

بر پایه تازه ترین شایعه های پیرامون دنیای سینمایی مارول، کابوس (Nightmare) قرار است در WandaVision حضور داشت باشد و بعنوان شرور اصلی این سریال معرفی شود. این ادعا فعلا فقط در حد یک شایعه است، اما از آنجا که WandaVision از نظر داستانی با دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج که Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) نام گرفته مرتبط است، بعید نیست که یکی از بزرگ ترین شرورهای کتاب های مصور دکتر استرنج، کابوس، در آن حضور داشته باشد.

همچنین بخوانید | پوستر سریال WandaVision نوید بازگشت سنگ ذهن را می دهد؛ ظاهرا

کابوس جزو نخستین و مشهورترین دشمن‌های دکتر استرنج است، این شرور نخستین بار در شماره ۱۱۰ از مجله Strange Tales نمایان شد، که در جولای سال ۱۹۶۳ به دست طرفداران رسید. این شرور ارباب ترس و حاکم مطلق دنیای خواب و رویا می باشد، او فقط بواسطه خواب می تواند به دنیای ما تسلط پیدا کند. قدرت نایت‌مِر او از ترس نشات می گیرد و در قلمرو خودش شکست ناپذیر می باشد. در کمیک های مارول، دکتر استرنج به دفعات زیاد وارد قلمرو او شد اما توان شکست دادن وی را نداشت.

جادوگر سرخ

ما انتظار داریم کابوس بعد از معرفی بواسطه سریال WandaVision، در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم حضور داشته باشد، مخصوصا با توجه به اینکه در ماه آوریل رابرت کرگیل (نویسنده) فاش کرده بود که او و اسکات دریکسون (کارگردان) یک شرور را برای این فیلم در نظر دارند. در اصل، ما قرار بود در فیلم Doctor Strange با کابوس ملاقات کنیم، اما کوین فایگی مدیر عامل Marvel Studios جلوی این اتفاق را گرفت.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: سوفیا دی مارتینو به سریال مارولی Loki پیوست

از طرفی، پیش از این تایید شده که جادوگر سرخ در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور دارد، و این فیلم از نظر داستانی با سریال WandaVision مرتبط است، پس کابوس می تواند نقطه مشترک خوبی باشد؛ هر دو عنوان یاد شده در بهار ۱۴۰۰ منتشر می شوند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.