پوستر سریال WandaVision نوید بازگشت سنگ ذهن را می دهد؛ ظاهرا

طرفداران فیلم و سریال های کمیک بوکی مارول را پرستش می کنند، چون این کمپانی یک دهه قبل دنیای سینمایی اختصاصی خودش را افتتاح کرد و در بستر آن فیلم هایی ساخت که با آنها به ما خیلی واضح و روشن نشان داد که یک فیلم ابرقهرمانی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. حال مارول قصد دارد چندین سریال ابرقهرمانی برای سرویس استریم دیزنی پلاس بسازد، طی دو سال آینده این استودیو پنج سریال (۴ لایو-اکشن و ۱ انیمیشنی) را به دست طرفداران می رساند، که WandaVision یکی از آنهاست.

مارول طی رویداد D23 Expo 2019 تیزر پوستر رسمی سریال واندا و ویژن را منتشر کرد، پوستری که به نظر می رسد نوید بازگشت سنگ ذهن (Mind Stone) به دنیای سینمایی مارول را به ما می دهد؛ یکی از شش سنگ ابدیت که منبع اصلی قدرت های واندا (Elizabeth Olsen) و همچنین ویژن (Paul Bettany) است. ما از قبل یک سوال بزرگ داشتیم، اینکه ویژن چطور بازمیگردد؟؟ با توجه به اینکه تانوس او را کشت تا سنگ ذهن را بدست آورد، حال باید این سوال را هم بپرسیم که سنگ ذهن چطور قرار است بازگردد؟؟

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier؛ شارون کارتر بازمیگردد، وایت راسل در نقش Us Agent ظاهر می شود!

پیش از این گفته شده بود که وقایع سریال لایو-اکشن WandaVision طی دهه پنجاه میلادی اتفاق می افتد، حال این پوستر می تواند تایید کند که واندا و ویژن واقعا سری به دهه پنجاه زده اند. اما بخش جالب این پوستر سایه های روی دیوار است؛ سایه جادوگر سرخ نوید مدل موی کمیک بوکی این شخصیت را می دهد و سایه ویژن هم سنگ ذهن را بر روی پیشانی او جای داده است. در مورد مدل موی جادوگر سرخ نمی توانیم حرف خاصی بزنیم چون اتفاق غیرمنتظره ای نیست، اما در مورد ویژن و دوباره در اختیار داشتن سنگ ذهن باید بگوییم که اتفاقی غافلگیرکننده و عجیب خواهد بود، چون به نظر غیرممکن می رسد.

سریال WandaVision

اینطور که مت شکمن گفته شده، سریال WandaVision یک کاوش درون عشق عجیب، قوی و کاملا حقیقی بین واندا و ویژن است. اینطور که شنیده ایم، ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال وانداویژن قرار است در تاریخ ۲۱ سپتامبر (مصادف با شنبه ۳۰ شهریور) در لُس آنجـِلِس (بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا) آغاز شود. تاریخ دقیق انتشار سریال WandaVision هنوز فاش نشده، اما مارول در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال تایید کرد که طی بهار ۲۰۲۱ سرویس استریم Disney+ این سریال را به دست ما می رساند.

همچنین بخوانید | اطلاعات جدید ارتباط بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder را فاش کرده است

تایید شد که وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث فیلم Avengers: Endgame اتفاق می افتـد؛ الیزابت اولسن و پل بتانی هم بازیگران اصلی این سریال هستند که باری دیگر در نقش جادوگر سرخ و ویژن ظاهر می شوند. الیزابت اولسن ادعا کرده که گروهی از نویسندگان بزرگ مشغول کار بر روی داستان این سریال هستند. از جمله خانم جک شفر که تهیه کننده WandaVision و نویسنده اولین اپیزود آن است. باید اشاره کنیم که جادوگر سرخ قرار است در فیلم Doctor Strange 2 حضور و همچنین نقش مهمی داشته باشد؛ از طرفی این احتمال وجود دارد که او بعنوان شخصیت شرور این فیلم ظاهر شود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از سریال WandaVision، و همچنین سریال های Loki (لوکی)، The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و Hawkeye (چشم شاهین) باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.