تاریخ انتشار سریال WandaVision تغییر کرد؛ ۲۰۲۰ منتشر می شود

تاریخ انتشار سریال مارولی WandaVision (وانداویژن) تغییر کرد و حالا قرار است در سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد؛ دیزنی قصد دارد این سریال را زودتر از زمان قبلا تایید شده منتشر کند. اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ بود که کوین فایگی بطور رسمی عنوان و تاریخ اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) را فاش کرد، و همچنین تایید کرد که قرار است طی این فاز برای نخستین بـار شاهد انتشار تعدادی سریال لایو-اکشن هم باشیم‌. این چند سریال توسط دیزنی تولید می شوند و بصورت انحصاری از طریق سرویس استریم Disney+ (دیزنی پلاس) عرضه خواهند شد.‌

مارول تایید کرده که اولین سریال فاز چهارم MCU که Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) نام دارد در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، و سریال WandaVision هم قرار بود در بهار ۲۰۲۱ بـه دست طرفداران برسد.‌ با وجود اینکه مارول هنوز تاریخ دقیق انتشار این سریال ها را فاش نکرده، این روزها با جدیت مشغول کار بر روی آنهاست و دو تا از این سریال ها نیز همین حالـا در فاز تولید به سر می برند. فیلم‌برداری The Falcon and the Winter Soldier اواخر ۲۰۱۹ شروع شد، و WandaVision با وجود اینکه قرار بود در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، هم اکنون تولید آن آغاز شده است.

همچنین بخوانید | شایعه: دکتر استرنج در سریال WandaVision حضور دارد!

طبق تایید مارول، فصل نخست این سریال به شدت مورد انتظـار شش اپیزود دارد و قرار است جادوگر سرخ (با بازی الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی) را بازگرداند‌. در WandaVision همچنین شاهد بازگشت کت دنینگز و رندل پارک به ترتیب برای بازی در نقش های دارسی لوئیس (از فرانچایز Thor) و جیمی وو (از فرانچایز Ant-Man) خواهیم بود. از ستاره های تازه وارد نیز می توانیم به تیونا پریس در نقش نسخه بالغ مونیکا رامبئو (نسخه خردسال او در فیلم کاپیتان مارول حضور داشت) و کاترین هان اشاره کنیم.

سوال های زیادی در رابطه با این سریال وجود دارد، و حالا پاسخی برای یکی از این سوال‌ها پیدا شده؛ چرا تولید WandaVision این قدر زود آغاز شده است؟ دیزنی با انتشار تیزر زیر فاش کرده که طی سال ۲۰۲۰ چه عناوینی توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهند شد، که دو سریال The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision جزو همین عناوین هستند:

video

همچنین بخوانید | خطرناک‌ترین جزیره X-Men به دنیای سینمایی مارول می آید! (با Falcon & Winter Soldier)

سریال The Falcon and the Winter Soldier قرار است پاییز ۲۰۲۰ منتشر شود، و حالا WandaVision هم به لیست برنامه های دیزنی پلاس در سال جاری میلادی اضافه شده است. موفقیت های چشم‌گیر سریال The Mandalorian باعث شد تا دیزنی جدی‌تر از گذشته بر روی پروژه های در حال توسعه خودش تمرکز کند، تا در حداقل زمان ممکن استارت استریم (پخش آنلاین) آنها را بزند. بنابراین، بعید نیست که سریال اکشن و مهیج Falcon & Winter Soldier زودتر از زمان قبلا اعلام شده منتشر شود تا Wandavision هم اواخر سال به دست علاقه‌مندان برسد.

در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی از این فیلم در دسترس نیست، فقط تایید شده که در یکی از روزهای سال ۲۰۲۰ متتشر خواهد شد. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline