وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد؛

تایید شد که وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث فیلم Avengers: Endgame اتفاق می افتـد؛ الیزابت اولسن و پل بتانی هم بازیگران اصلی این سریال هستند که باری دیگر در نقش جادوگر سرخ و ویژن ظاهر می شوند. این اولین حضور این دو شخصیت در صفحه کوچک خواهد بود، به لطف سرویس استریم Disney Plus که قرار است سریال اختصاصی آن را به دست طرفداران برساند. ما هنوز از داستان سریال WandaVision بی اطلاع هستیم، اما تایید شده که روایت کننده ادامه وقایع قوس داستانی سنگ ابدیت است.

در فیلم Captain America: Civil War بود که واندا و ویژن همدیگر را بیشتر و بهتر شناختند، این شناخت طی وقایع Avengers: Infinity War تبدیل به یک رابطه عاشقانه شده بود. ویژن از سنگ ذهن قدرت می گیرد، و چون تانوس (جاش برولین) در پی یافتن سنگهای ابدیت بود ویژن تبدیل شد به یک هدف برای او. در پایان، تانوس تمام سنگهای ابدیت را جمع کرد و در نهایت هم به سنگ ذهن رسید، پس مجبور به کشتن ویژن شد. Avengers: Endgame تمام کسانی که بواسطه بشکن تانوس خاکستر شده بودند را به زندگی بازگرداند، اما کسانی که به دست او کشته شدند را نه.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

ولی، ویژن قرار است در سریال WandaVision بازگردد و ما او رو کنار واندا مشاهده خواهیم کرد، امـا هنوز نمی دانیم چطور چنین اتفاقی ممکن می شود. ولی در کل، مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال برنامه هایی که برای فاز چهارم دارد را فاش کرد و در این میان هم اطلاعاتی از سریال WandaVision فاش شد. طبق همین اطلاعات اکنون می دانیم که سریال اختصاصی دیزنی قرار است در بهار ۲۰۲۱ منتشر شود، و اینکه حوادث آن بعد از اتفاق های Avengers 4 رخ می دهد.

جادوگر سرخ

قبول داریم که رمزآلود است، ولی تصور اینکه ویژن در سریال WandaVision به زندگی بازمیگردد زیاد سخت نیست؛ چون هرچه نباشد او یک ربات است. و اگر سری به کتاب های مصور مارول بزنید می توانید ببینید که چنین اتفاقی قبلا هم رخ داده است. ولی، بزرگ ترین سوال در حال این است که چطور. در کتاب های مصور با کمک علم و تکنولوژی بازگشت او ممکن شد، هنک پیم ویژن را یک بار بازسازی کرده بود. از طرفی، ما میدانیم که او می تواند بدون سنگ ذهن هم به زندگی ادامه دهد، اما نمی دانیم چه تاثیری بر روی عملکرد وی خواهد داشت.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران فیلم مارولی Eternals بطور رسمی فاش شد؛

ظاهرا حوادث پایانی Avengers: Endgame باعث ایجاد چندین خط زمانی مختلفی در دنیای سینمایی مارول شده است، بنابراین بعید نیست ویژن سریال WandaVision به یک خط زمانی متفاوت تعلق داشته باشد که او را به خط زمانی اصلی MCU آورده اند؛ مثلا، تانوس در ۲۰۱۴ کشته شد که باعث ایجاد یک خط زمانی جدید می شود که در آن تایتان دیوانه هرگز برای جمع کردن سنگهای ابدیت اقدام نمی کند، پس به زمین حمله نمی شود و ویژن هم زنده می ماند. البته این تنها در حد یک نظریه است و باید صبر کنیم تا معلوم شود که برای بازگرداندن ویژن از چه روشی کمک گرفته اند.

پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از سریال WandaVision باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.