تاریخ شروع تولید سریال مارولی Wandavision فاش شده؛ ظاهرا

اینطور به نظر می رسد که تاریخ شروع فاز تولید سریال مارولی WandaVision فاش شده است؛ این سریال جزو یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که دیزنی قصد دارد آن را از طریق سرویس استریم خودش، Disney+ منتشر کند. در حال حاضر سوال های بی پاسخ زیادی در مورد این سریال وجود دارد، ولی از آنجا که ﻓﯿﻠﻢبرداری قرار است بزودی آغاز شود، شاید خیلی زود برای بعضی از این سوال ها پاسخی مناسب پیدا شود.

در ماه آوریل بود که دیزنی سریال WandaVision را بطور رسمی تایید کرد، در کنار تعدادی دیگر سریال که وقایع آنها هم در دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد. طی همایش کامیک-کان هم مارول بطور رسمی لیست فیلم های فاز چهارم MCU را فاش کرد، تاریخ انتشار سریال های فاز چهارم هم فاش شد. سریال های Loki (لوکی)، The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان)، Hawkeye (چشم شاهین) و سریال انیمیشنی What If. در مورد WandaVision ما شنیده ایم که وقایع آن طی دهه ۵۰ میلادی اتفاق می افتد، در ادامه حوادث Endgame. یکی از سوال های بزرگ هم این است به دنبال مرگ ویژن در Infinity War او چطور برای این سریال بازمیگردد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال Falcon & Winter Soldier داریم؛

به هر حال، حقیقت هر چه که باشد، Production List که تاریخ شروع تولید فیلم و سریال های دنیا را پیگیری می کند، ادعا کرده که ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال جدید مارول قرار است در تاریخ ۲۱ سپتامبر (مصادف با شنبه ۳۰ شهریور) در لُس آنجـِلِس (بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا) آغاز شود. تاریخ دقیق انتشار سریال WandaVision هنوز فاش نشده، اما مارول در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال تایید کرد که طی بهار ۲۰۲۱ سرویس استریم Disney+ این سریال را به دست ما می رساند. حال ما اطلاعات زیادی از این سریال نداریم، جز یک سری شایعه و حدس ها، ولی اگر تاریخ شروع فاز تولید حقیقت داشته باشد، خیلی زود اطلاعات بیشتری به دست ما خواهد رسید.

سریال واندا ویژن

الیزابت اولسن که در نقش جادوگر سرخ بازی می کند، ادعا کرده که گروهی از نویسندگان بزرگ مشغول کار بر روی داستان این سریال هستند. از جمله خانم جک شفر که تهیه کننده WandaVision و نویسنده اولین اپیزود آن است. تاکنون سریالهای زیادی در ارتباط دنیای سینمایی مارول ساخته شده اند (از جمله سریال های مارولی نتفلیکس)، اما این چند سریال که توسط Disney+ منتشر خواهند شد، ارتباط تنگاتنگی با فیلم های MCU دارند. مونیکا رامبئو (دومین کاپیتان مارول در کمیک های مارول) قرار است در یکی از اپیزودهای WandaVision دیده شود، و خود سریال ارتباط مستقیمی با وقایع فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی) خواهد داشت.

همچنین بخوانید | اطلاعات جدید ارتباط بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder را فاش کرده است

بد نیست اشاره کنیم که جادوگر سرخ قرار است در فیلم Doctor Strange 2 حضور و همچنین نقش مهمی داشته باشد؛ این احتمال وجود دارد که او بعنوان شخصیت شرور این فیلم ظاهر شود. از آنجا که تانوس برای به دست آوردن سنگ ذهن مجبور به کشتن ویژن شد، خیلی عجیب است که او بخواهد برای WandaVision بازگردد. پس جادوگر سرخ باید یک راه برای ممکن کردن این کار پیدا کرده باشد، مثلا دستکاری کردن واقعیت یا چیزی مرتبط با قضیه چند جهانی، و هر چه هست احتمال می رود زمینه ساز وقایع فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline