تریلر سریال علمی-تخیلی The War of the Worlds (جنگ دنیاها)

بعنوان یک رمان، “جنگ دنیاها” خیلی شهرت دارد و بدون شک در ژانر علمی-تخیلی جزو بهترین هاست؛ این کتاب جالب و خواندنی توسط اچ. جی. ولز نویسنده انگلیسی در سال ۱۸۹۸ میلادی، به رشته تحریر درآمده است. این رمان شرح تجربیات یک راوی گمنام می باشد که در حومه شهر لندن شاهد هجوم موجودات بیگانه‌ای از مریخ است. جنگ دنیاها، یکی از نخستین رمان‌هایی است که در آن ستیز بین نژاد بشر و موجودات ماورایی به تصویر کشیده شده، با الهام از این رمان، کتاب های مصور، مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی نیز ساخته شده است، و ساخته خواهد شد.

حال شبکه BBC هم یک سریال بر پایه این داستان ساخته است، سریالی ۳ اپیزودی تحت عنوان The War of the Worlds که به روایت داستان تهاجم بیگانگان در شهر لندن می پردازد. BBC امروز اولین تریلر رسمی این سریال را منتشر کرده تا منتظران بتوانند نیم نگاهی به این اقتباس جدید داشته باشند. بد نیست اشاره کنیم که در سال ۲۰۰۵ فیلمی به نام The War of the Worlds توسط استیون اسپیلبرگ ساخته شد، در این فیلم تام کروز شخصیت اصلی داستان را به تصویر کشید؛ مریخی ها قصد دارند زمین را تصاحب کنند و در شرایطی که به نظر می رسد هیچ راهی برای نجات دنیا وجود ندارد، باکتری‌های موجود در هوا دشمن را شکست می دهند.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از سریال اقتباسی War of the Worlds

در سریال The War of the Worlds، النور تاملینسون (سریال Poldark) شخصیتی به نام اِمی را به تصویر کشیده، ریف اسپال (Jurassic World: Fallen Kingdom) در نقش جورج ظاهر شده، روپرت گراوس (سریال Sherlock) در نقش فردریک، و رابرت کارلایل هم در نقش آگیلوی. در نسخه سریالی، با یک زوج جوان همراه می شویم که باید برای زنده ماندن تلاش کنند، در دنیایی که مورد تهاجم بیگانگان قرار گرفته، اتفاقی که فراتر از فکر هر کسی است.


تولید مینی سریال BBC’s The War of the Worlds که بر پایه تریلر می توانیم بگوییـم با بودجه مناسبی ساخته شده ماه آوریل ۲۰۱۸ در شهر لیورپول آغاز شد. کریگ ویویروس کارگردان این سریال است و Betsan Morris Evans هم تهیه کننده آن. دیمین تیمر، Preethi Mavahalli، پیتر هارنس، کریگ ویویروس و Tommy Bulfin نیز تهیه کننده های اجرایی سریال می باشند. باید اشاره کنیم که در نسخه سینمایی که ۲۰۰۵ اکران شد وقایع فیلم در زمان حال اتفاق می افتاد، ولی BBC دوره ادواردیان را برای سریال خودش انتخاب کرده است.

همچنین بخوانید | سریال Killing Eve (کشتن ایو) برای فصل سوم تمدید شد؛

شبکه Fox هم مشغول کار بر روی سریال The War of the Worlds است که مثل نسخه سینمایی وقایع آن در زمان حال اتفاق می افتد. از بازیگران سریال یاد شده می توانیم به گابریل بیرن، الیزابت مک‌گاورن، دیزی ادگار جونز، Stéphane Caillard، و Adel Bencherif اشاره کنیم. در انتها باید اضافه کنیم که شبکه BBC سریال جنگ دنیاها را قبل از به پایان رسیدن ۲۰۱۹ روی آنتن می برد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.