برادران وانر قصد دارد یک سه‌گانه برای جوکر (Joker) بسازد؛

حتی خود وارنر بروس هم تصور نمی کرد که Joker 2019 بتواند تا این اندازه موفقیت کسب کنـد؛ زمانی که فیلم انفرادی جوکر در آستانه ورود به گیشه قرار داشت، پیش بینی‌ها خبر از یک شروع قدرتمند داده بودند، اما خود فیلم‌ زمانی که راهی گیشه شد توانست یک افتتاحیه خیلی بزرگ [فراتر از انتظار] را رقم بزند و اولین قدم خودش را محکم بردارد. سپس خیلی زودتر از انتظارمان، Joker به فروش میلیارد دلاری دست یافت و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم درجه بزرگسال (R-rated) تاریخ سینما.

تاد فیلیپس برای تولید این فیلم نتوانست بودجه مناسبی از استودیو بگیرد، چون وارنر قصد نداشت خطر شکست تجاری را به جان بخرد و به همین دلیل joker را با بودجه ای حدود ۷۰ میلیون دلار جلوی دوربین برد؛ آقای فیلیپس با کم ترین هزینه بهترین محصول را تحویل استودیو داد، فیلمی که تبدیل شد به یکی از موفق ترین عناوین تاریخ سینما و البته ۲۰۱۹. با در نظر گرفتن موفقیت های هنری و تجاری Joker، خیلی زود این بحث به وجود آمد که آیا وارنر ادامه ای برای فیلم انفرادی جوکر می سازد یا نه؟ سوالی که جوابی واضح دارد.

همچنین بخوانید | آیا فیلم Joker 2 ساخته می شود؟ [آخرین اطلاعات]

فیلیپس این فیلم را بعنوان یک عنوان مستقل و بدون در گرفتن آینده ای برای آن ساخته است، اما وقتی که تبدیل به یک موققیت بزرگ شد این بحث به وجود آمد که آیا ممکن است وارنر برایش یک ادامه بسازد؟ که ظاهرا جواب این سوال مثبت است و طبق گزارش های جدید این ادامه توسط استودیو در نظر گرفته شده. اما منابع ما علاوه بر این قضیه، ادعا کرده اند که وارنر قصد دارد یک سه‌گانه برای جوکر بسازد. یعنی اینکه قسمت دوم را می سازند و اگر موفق شد، امکانش وجود دارد که شاهد ساخته شدن سومین فیلم هم باشیم.

joker 2

این ادعا هنوز توسط خود وارنر با مثلا عوامل دخیل در پروژه تایید نشده، اما با توجه به فروش میلیارد دلاری Joker 2019 و پرطرفدار بودنش، می توانیم بگوییم که تولید قسمت دوم تا حدودی قطعی است، اما سومی را هنوز کسی نمی تواند تضمین کند. حال سوال اینجاست که فیلیپس قصد دارد در این ادامه ها چه داستانی را روایت کند؛ احتمالش وجود دارد که در فیلم بعدی شاهد حضور پررنگ‌تر بروس وین باشیم، و حتی شاید یک روز تبدیل به بتمن شود.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Joker اکنون سودآورترین فیلم کمیک بوکی تاریخ سینماست!

در فیلم Joker بروس ده سال سن دارد، و خود آرتور ۳۵ ساله است؛ بنابراین با یک پرش زمانی ۱۰ ساله می توانند جوکر را در مقابل یک بتمن جوان و کم تجربه قرار دهند، و حتی امکانش را دارند تا جلوتر بیایند و ما شاهد رویارویی یک بتمن با تجربه و یک جوکر مسن باشیم. خلاصه اینکه گزینه های مختلفی روی میز وجود دارد و بدون شک فیلیپس بهترین را انتخاب خواهد کرد — حتی می توانند داستان را تغییر دهند و بروس وین را تبدیل به یک شخصیت متفاوت کنند، یعنی یک واقعیت متفاوت را به نمایش بگذارند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline