عنوان رسمی سرویس استریم WarnerMedia فاش شد؛ HBO Max

بعد از هفته ها حدس و گمان، WarnerMedia بطور رسمی فاش کرد که سرویس استریم اختصاصی اش قرار است HBO Max نام داشته باشد، که در آن هزاران ساعت محتوا، از نمایش های جدید گرفته تا برنامه های تلویزیونی کلاسیک مثل سریال Friends، موجود خواهد بود. این سرویس استریم به محض شروع فعالیت، تبدیل خواهد شد به یک رقیب بزرگ برای دیگر سرویس های مشهور جهان مثل Netflix و Amazon، همچنین Hulu و Disney+ در کنار Apple TV+ که دو تای آخری هنوز شروع بکار نکرده اند.

هر سرویس استریمی برای اینکه بتواند مشهور شود و نظر مردم را به سمت خودش جلب کند، نیاز به تولید محتوای جدید (فیلم و سریال) دارد، ولی بخش بزرگی از هر سرویسی (حتی نتفلیکس) در حقیقت محتواهای قدیمی می باشد؛ یعنی اینکه مثلا HBO Max باید حقوق تعدادی از فیلم و سریال های قدیمی را در اختیار بگیرد تا بتواند در ابتدای مسیر کمی جلب توجه کند. البته این تازه شروع کار است و این سرویس می تواند حقوق بسیاری از سریال های در حال پخش از شبکه های مشهور که فاصله کمی تا لغو شدن را بدست بیاورد و از همین راه جلب توجه کند (مثل کاری که نتفلیکس بارها انجامش داده است).

همچنین بخوانید | ظاهرا وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم DC Universe را تعطیل کند!

سرویس استریم HBO Max قرار است در سال ۲۰۲۰ شروع بکار کند و در همین ابتدای مسیر هم علاقه مندان می توانند از طریق این سرویس به سریال پرطرفدار و خاطره انگیز Friends دسترسی داشته باشند. نکته جالب در نامگذاری سرویس جدید این است که WarnerMedia نام آن را بر پایه مهم ترین دارایی خودش، یعنی شبکه HBO، انتخاب کرده است. بد نیست اشاره کنیم که تولیدات این سرویس به اسم “Max Originals” شناخته خواهند شد، بجای اینکه نام HBO به میان بیاید و در جهت اینکه تایید کنند محتوا تولید خودشان است و هیج ارتباطی با شبکه یاد شده ندارد.

سریال دوستان

از برنامه های جدید HBO Max می توانیم به سریال اقتباسی Dune: The Sisterhood و The Flight Attendant، سریال کمدی-رمانتیک Love Life، و سریال کوتاه Station Eleven، و سریال انیمیشنی Gremlins اشاره کنیم. این سرویس به محض شروع بکار می تواند تبدیل به یکی از موفق ترین ها شود، مخصوصا با توجه به اینکه پشتش به کمپانی بزرگ و موفق وارنر بروس گرم است، پس از نظر تولید محتواهای جدید مشکلی وجود نخواهد داشت. ما نیز رسمی شدن HBO Max را اتفاقی خوب در نظر می گیریم چون فیلم و سریال های جدید زیادی را برایمان به ارمغان خواهد آورد!

همچنین بخوانید | سریال Dune: The Sisterhood راهی سرویس استریم WarnerMedia می شود

فعلا تا همین اندازه در مورد HBO Max اطلاعات داریم، ولی خیلی زود با گزارش های تازه تر شما را در جریان اخبار مرتبط با فیلم و سریال های جدید این سرویس استریم قرار می دهیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline