هر اپیزود از سریال Watchmen بیشتر از هفت میلیون بیننده دارد؛ (بطور متوسط)

وقتی که شبکه HBO اعلام می کند قصد دارد پخش یک سریال را آغاز کند، باعث خوشحالی و هیجان عده زیادی می شود، مخصوصا بعد از موفقیت هایی که این شبکه با سریال حماسی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بدست آورد. البته این اتفاق یک علت واضح دارد، آن هم این است که HBO سریال هایی خاص را روی آنتن می برد، مشهورترین عناوین چند سال گذشته هم بیشتر جزو محصولات این شبکه بوده اند، از جمله GOT و Westworld. حال Watchmen سریال جدید HBO هم توانسته نظر مردم را به سمت خودش جلب کند و پربینده شود.

این ادامه سریالی به هدفی که داشته رسیده؛ طبق گزارش های ابتدایی، اولین اپیزود از این سریال ۱.۵ میلیون بیننده داشتـه، که در مقایسه با تعداد بینندگان سریال Game Of Thrones اصلا قابل توجه و مقایسه نیست. وقتی که این آمار فاش شد، برای بسیاری از طرفداران تبدیل به سوال شد که آیا شبکه از امتیازها و تعداد بیننده های اپیزود نخست Watchmen راضی است؟ آیا این سریال عملکرد خوبی داشته؟؟ در ابتدا کمی شک وجود داشت، اما تازه ترین آمار منتشر شده تایید می کند که اوضاع خیلی تغییر کرده و بهتر شده.

همچنین بخوانید | سریال ابرقهرمانی Green Lantern قرار است چه زمانی توسط HBO Max منتشر شود؟

حالا که چند هفته ای گذشته و تاکنون هفت اپیزود از Watchmen روی آنتن رفته، گزارش های تازه منتشر شده تایید کرده اند که هر اپیزود از این سریال بطور متوسط ۷.۱ میلیون بیننده دارد، که از بررسی آمار بینندگان در شبکه ها و سرویس های استریم HBO بدست آمده؛ یعنی بعد از اینکه اپیزودهای سریال روی آنتن رفتند، در HBO Go و HBO Now منتشر می شوند و بازپخش آنها هم برعهده HBO2 است، و در مجموع هر اپیزود بطور متوسط توسط ۷.۱ میلیون نفر دیده می شود.

Watchmen

به لطف خط داستانی جالب Watchmen و شخصیت‌پردازی قدرتمندش، این سریال اکنون تبدیل شده به یکی از موفق ترین و پرطرفدارترین سریال های شبکه HBO، که برای سازندگان آن یک موفقیت بزرگ می باشد. این شبکه در همین وضعیت، His Dark Materials (نیروی اهریمنی‌اش) را هم روی آنتن می برد که سریال مشهوری است، اما با وجود اینکه منابع معروفی هم دارد نتوانسته مثل Watchmen جلب توجه کند.

همچنین بخوانید | وارنر بروس ممکن است برای HBO Max فیلم های ابرقهرمانی پرهزینه بسازد؛

جدیدترین اپیزود Watchmen (قسمت هفتم)، بهترین امتیازها را در میان تمام اپیزودهای فصل نخست دریافت کرده، که نشان می دهد به مرور بیشتر مورد توجه قرار گرفته. پخش فصل نخست Watchmen بزودی به پایان می رسد، اما به نظر می رسد که قرار است یک پایان قدرتمند و فراموش‌نشدنی را تجربه کند. در مورد آینده سریال نیز باید بگوییم که هنوز معلوم نیست برای فصل دوم تمدید می شود یا نه؛ اما با توجه به اینکه خیلی مورد توجه قرار گرفته و پربینده شده، بعید نیست این اتفاق واقعا رخ دهد و فصل دوم Watchmen ساخته شود‌.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.