تیزر رسمی سریال Watchmen محصول HBO: تاریخ شروع پخش اعلام شد

یک تیزر رسمی از سریال Watchmen (نگهبانان) منتشر شده که تایید می کند این نمایش لایو-اکشن که بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام ساخته شده، در پاییز امسال روی آنتن شبکه HBO می رود. طی چند سال اخیر کمپانی ﺩﯼﺳﯽ فعالیت بسیار گسترده ای در سینما و مخصوصا تلویزیون داشته است، یکی از این فعالیت ها تولید سریالی لایو-اکشن بر پایه کتاب های مصور Watchmen بوده است. سریالی که مدتهاست در انتظارش هستیم و اینطور که تیزر تایید می کند، این انتظار بزودی به پـایان می رسد.

انتشار سری کتاب های مصور Watchmen به نویسندگی آلن مور و دیو گیبونز در دهه ۸۰ میلادی شروع شد، بعد از آنها بارها تلاش کردند تا بر پایه آن یک فیلم بسازند، اما شکست نتیجه تمام تلاش ها بود. تا سال ۲۰۰۹، که شخصیت های این کتاب های مصور برای اولین بار بواسطه یک فیلم لایو-اکشن پا به سینما گذاشتند، فیلمی که با نظرهای مثبت مخاطبین و منتقدین روبرو شد. این فیلم تحت عنوان Watchmen توسط زک اسنایدر کارگردانی شده بود، با نقش آفرینی درخشان مالین اکرمان، بیلی کروداپ، متیو گود، کارلا گوجینو، جکی ارل هیلی، جفری دین مورگان و پاتریک ویلسون.

ده سال بعد از ساخته شدن این فیلم، شخصیت های نگهبانان قرار است بواسطه یک سریال لایو-اکشن این بار پا به تلویزیون بگذارند، آن هم در شرایطی که ﺩﯼﺳﯽ اخیرا موفقیت های بزرگی را در سینما کسب کرده و فعالیت تلویزیونی این استودیو هم فوق العاده بوده است؛ البته به لطف سریال های ابرقهرمانی Arrowverse و همچنین نمایش های لایو-اکشن سرویس استریم DC Universe.

همچنین بخوانید | چه انتظاری از سریال Watchmen (نگهبانان) شبکه HBO داریم؟

وقایع سریال جدید شبکه HBO در یک تاریخ متناوب اتفاق می افتد، جایی که در آن فعالیت ابرقهرمان ها غیرقانونی محسوب می شود، درست مانند کتاب های مصور Watchmen. این سریال در واقع بر پایه کتاب های مصور ساخته شده و شباهت های زیادی هم نسبت به منبع اصلی خودش دارد، اما یک اقتباس برای مخاطبین نسل جدیدی است. تیزر تازه منتشر شده هم تایید می کند که ما اکنون در انتظار یک سریال جالب و تماشایی نشسته ایم. یک نگاه بیاندازید:


Watchmen

از بازیگران این سریال می توانیم به ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ ﺩﻭﻡ (Aquaman) در نقش کال آبراهام، Christie Amery در نقش خانم کروکشنکس، ﺁﺩﻻﯾﺪ ﮐﻠﻤﻨﺲ (ﺳﺎﯾﻠﻨﺖ ﻫﯿﻞ: ﻣﮑﺎﺷﻔﺎﺕ) در نقش پیرت جنی، ﻓﺮﺍﻧﺴﯿﺲ ﻓﯿﺸﺮ (تایتانیک) در نقش جین کرافورد، ﻟﻮﺋﯿﺲ ﮔﻮﺳﺖ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ در نقش اولد مَن، ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ (نامحدود) در نقش رد اسکر، ﺟﺮﻣﯽ ﺁﯾﺮﻭﻧﺰ (Justice League) در نقش اِدرین وایت / آزیمندیئس، ﺩﺍﻥ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﻣﯿﻨﮓ ﺗﺮﻧﺖ و ﺗﯿﻢ ﺑﻠﯿﮏ ﻧﻠﺴﻮﻥ (ﻫﺎﻟﮏ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ، ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از قهرمان سریال لایو-اکشن Stargirl

سریال Watchmen پاییز امسال روی آنتن HBO می رود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline