وارنر بروس مشغول توسعه فیلم جدید سوپرمن بدون هنری کویل است!

طی چند هفته گذشته تمام تلاش خودمان را کردیم تا هر اطلاعات جدیدی که از آینده ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) به دستمان می رسد را در اختیارتان قرار دهیم؛ مثلا، یکی از همین اطلاعات تازه، خبر از پیشرفت پروژه Supergirl داده بود و ادعا کرد که اوایل ۲۰۲۰ فاز تولید آن آغاز خواهد شد. البته ما تصور می کردیم که وارنر بروس قصد دارد سوپرگرل را وارد DCEU کند تا جایگزینی برای سوپرمن باشد، اما به نظر می رسد که چنین ایده ای ندارند!

در کنار این خبر، یکی از منابع ما ادعا کرده که کمپانی وارنر بروس در حال کار بر روی یک فیلم سینمایی جدید برای سوپرمن است، و به نظر می رسد که قرار نیست در آن شاهد حضور هنری کویل باشیم. در حال حاضر نمی دانیم که چه کسی قرار است در نقش مرد پولادین بازی کند، ولی اینطور که شنیده ایم هنری کویل دیگر بازیگر نقش سوپرمن نیست. بد نیست اشاره کنیم که طبق گزارش ها، ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ قرار است به دو بخش مختلف تقسیم شود؛ یک بخش ادامه ای برای همین فیلم های اکران شده می باشد و بخشی دیگر یک خط زمانی جدید خواهد بود، وقایع فیلم جدید Superman قرار است در همین خط زمانی جدید اتفاق بیافتد. با این حساب، این فیلم در کنار Supergirl و The Batman وجود خواهد شد.

همچنین بخوانید | فیلم The Trench ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Aquaman توسط برادران وارنر در حال توسعه است؛

ما در حال حاضر نمی دانیم که پروژه جدید Superman در چه مرحله ای قرار دارد، ولی به احتمال قوی فعلا چیزی در حد یک ایده باشد و برای اینکه تبدیل به یک پروژه واقعی شود مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. اگر ادعای منابع حقیقت داشته باشد، پس وانر بروس دوست دارد سوپرمن را به سینما بازگرداند. که کاملا منطقی است؛ بعد از اینکه بن افلک خودش را از پروژه The Batman کنار کشید، وارنر بدون هدر دادن زمان یک کارگردان برای فیلم و سپس یک بازیگر جوان برای نقش بتمن انتخاب کرد، پروژه انفرادی سوپرگرل هم که در حال توسعه است؛ پس این می تواند یک شروع عالی برای خط زمانی جدید DCEU باشد.

Superman

بن افلک که از بازی در نقش بتمن کناره گیری کرد، حالا این شخصیت بازیگری جدید دارد. هنری کویل هم ظاهرا دیگر بازیگر نقش سوپرمن نیست، پس وارنر بروس می تواند یک ستاره جوان تر را برای این نقش انتخاب کند. شایعه ها سال قبل خبر از پایان عمر نسخه هنری کویل این ابرقهرمان داده بودند، ولی هیچکس این ادعا را تایید نکرد و همه تکذیبش کردند. اما زمانی که سوپرمن با بازیگری ناشناس در فیلم Shazam ظاهر شد، متوجه شدیم که قضیه پیچیده تر از یک سری شایعه است.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Booster Gold یک قدم به ساخته شدن نزدیک شد (تکمیل ﻓﯿﻠﻢنامه)

ما فعلا نمی توانیم ادعا کنیم که وارنر بطور قطع فیلم انفرادی جدید Superman را خواهد ساخت، اما بعید نیست که واقعا در فکرش باشند. شاید قصد دارند ابتدا فیلم Supergirl را جلوی دوربین ببرند و نتیجه را ببینند، سپس سوپرمن را با یک فیلم انفرادی به سینما بازگردانند. باید صبر کنیم تا نتیجه معلوم شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.