ﺩﯼﺳﯽ تایید کرد که کمپانی وارنر بروس در حال توسعه فیلم Plastic Man است؛

کمپانی DC بطور رسمی تایید کرد که Warner Bros مشغول توسعه یک فیلم برای شخصیت مرد پلاسیکی می باشد، بنابراین این قهرمان هم به جمع دیگر شخصیت های دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (یا همان DCEU) می پیوندد. این شخصیت توسط جک خلق شده و نخست در کتاب های مصور Quality Comics نمایان گشت و سپس در اختیار کمپانی DC Comics قرار گرفـت. مرد پلاستیکی شاید شخصیت چندان مشهور و پرطرفداری نباشد اما بعنوان یکی از اعضای لیگ عدالت شناخته می شود، در عین حال ماجراجویی های انفرادی زیادی را هم تجربه کرده است.

مرد پلاستیکی طی یک دهه گذشته حضور درخشان تری در کمیک های ﺩﯼﺳﯽ داشته و به همین واسطه مشهورتر از گذشته شده است. گرنت موریسن (کمیک بتمن در برابر رابین) او را به جمع اعضای لیگ عدالت اضافه کرد، در حالی که Mark Waid با Jla: Divided We Fall کاوش بیشتری درون این شخصیت داشته است. جف جانز و گریگ راکا (Batwoman: Elegy) نیز تلاش کردند به مرد پلاستیک رنگ و لحابی تازه دهند، اخیرا هم یک سری کمیک کوتاه به قلم گیل سیمون (واندر وومن ۲۰۰۹) منتشر شده که به شهرت هر چه بیشتر این ابرقهرمان پلاستیکی کمک بزرگی کرده است. بدون شک مرد پلاستیکی در عالم کتاب های مصور شخصیت موفقی بوده است، اما از چند هفته قبل شایعه هایی به گوشمان می خورد منبی بر اینکه وارنر بروس در تلاش برای ساخت فیلم اقتباسی Plastic aman می باشد.

حال در DC Daily بطور رسمی تایید شد که کمپانی وارنر بروس سعی دارد یک فیلم سینمایی برای شخصیت مرد پلاستیکی بسازد، فیلمی زیر پرچم فرانچایز DCEU. پیش از این اعلام شده بود که Amanda Idoko بعنوان نویسنده فیلم جدید انتخاب شده است، نویسنده ای تازه کار که نخستین تجربه نگارش او تحت عنوان Breaking News in Yuba County اکنون در فاز پس-تولید به سر می برد. با این حساب Plastic Man می تواند یک تجربه بزرگ برای او باشد و وی را به شهرتی فراوان برساند.

فیلم plastic Man

باید اشاره کنیم که این نخستین تلاش برای ساخت فیلم اقتباسی Plastic Man نیست؛ بعد از موفقیت های فیلم Batman (مرد خفاشی) به کارگردانی تیم برتون، واچوفسکی‌ها یک ماجراجویی لایو-اکشن برای شخصیت مرد پلاستیکی نوشتند. متاسفانه تا اواخر سالهای ۲۰۰۰ میلادی خبر دقیقی از این پروژه شنیده نشد، سپس دسامبر ۲۰۰۹ را برای روی پرده بردن Plastic Man انتخاب کردند، جیم کری و بروس کمپبل (اش در مقابل شیطان مرده) هر دو برای ایفای نقش اصلی فیلم در نظر گرفته شدند، اما در نهایت نگاه ها به سمت کیانو ریوز (John Wick) دوخته شد. البته باز هم پروژه به نقطه خاصی نرسید و کنار گذاشته شد، تا سال ۲۰۱۳ که شایعه های ادعا کردند مرد پلاستیکی (با بازی David Tennant) در فیلم سینمایی Justice League (لیگ عدالت) به کارگردانی زک اسنایدر حضور خواهد داشت، ولی این اتفاق هرگز رخ نداد.

حال فیلم Plastic Man به جمع ده ها فیلم در حال توسعه DCEU می پیوندد، تا زمانی که وارنر بروس شرایط لازم برای شروع تولید آن را فراهم کند. پس تا آن زمان ما فقط می توانـیم با دنبال کردن اخبار از وضعیت این پروژه مطلع شویم؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline