ظاهرا وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم DC Universe را تعطیل کند!

طی هفته گذشته اتفاق خیلی بدی برای طرفداران ﺩﯼﺳﯽ رخ داد، اتفاقی که موجب ناراحتی همه شد؛ سرویس استریم DC Universe اولین اپیزود از سریال Swamp Thing (موجود مرداب) را منتشر کرد و تنها چند روز بعد خیلی راحت آن را لغو نمود. شنیدن این خبر واقعا ناراحت کننده بود، چون یکی از بهترین سریال های ﺩﯼﺳﯽ را همین که به دست آوردیم، از دست هم دادیم!

بدون شک برنامه هایی برای فصل دوم سریال Swamp Thing وجود داشته است و هنوز هم وجود دارد، ولی طبق گزارش ها کمپانی وارنر بروس این سریال را به خاطر بودجه بالا و تولید دشوارش لغو کرده، پس فصل دوم به هیچ عنوان توسط DC Universe منتشر نخواهد شد. این اتفاقی ناامیدکننده است، مخصوصا با توجه به خوش ساخت بودن سریال Swamp Thing، سریالی که در برابر دیگر عناوین تلویزیونی ﺩﯼﺳﯽ حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما مشکلات فقط به همین نقطه ختم نمی شود، بلکه خود DC Universe هم اوضاع چندان خوبی ندارد و بعید نیست بطور کل تعطیل شود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم؛

البته تعطیل شدن DC Universe چندان نگران کننده نیست چون کمپانی وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم WarnerMedia (واندرمدیا) را افتتاح کند که می تواند تبدیل به یک بستر جدید برای تولید سریال های ﺩﯼﺳﯽ شود. این پلتفرم به احتمال زیاد یک واکنش قدرتمند از سوی وارنر بروس در برابر سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) باشد که توسط دیزنی افتتاح می شود و قرار است از طریق آن سریال های مارولی و جنگ ستارگان به دست طرفداران برسد. WarnerMedia نیز می تواند سریال و فیلم های ﺩﯼﺳﯽ را تولید و عرضه کند، که باعث ایجاد یک رقابت جالب می گردد.

سرویس استریم DC Universe

طبق شنیده ها، با وجود اینکه وارنر بروس هفته قبل با انتشار یک اطلاعیه ادعا کرد سرویس استریم DC Universe قرار است پابرجا باقی بماند و به فعالیت خودش ادامه دهد، اینطور به نظر می رسد که برنامه هایی برای خاموش کردن آن دارد. چون WarnerMedia بزودی افتتاح می شود و دیگر نیازی به DC Universe ندارند، پس می توانند این دو را با هم ترکیب کنند. اما در مورد سرنوشت سریال های این سرویس: ظاهرا Titans قرار است از این تغییر و تحول زنده بیرون بیاید، اما در مورد بقیه هنوز اطلاعاتی نداریم.

همچنین بخوانید | نگاهی تازه به لباس دختر ستاره‌ای در سریال لایو-اکشن Stargirl

بنابراین، انتظار داریم که Young Justice: Outsiders to تابستان امسال منتشر شود، و دو سریال Stargirl و Harley Quinn هم طبق برنامه به دست طرفداران برسند. فصل دوم Titans نیز بطور قطع عرضه خواهد شد، اما از بعد از آن دیگر بطور کامل بی اطلاع هستیم. البته تا زمانی که این سریال ها منتشر نشوند وارنر بروس اقدامی در جهت خاموش کردن DC Universe نخواهد کرد، پس تا پایان ۲۰۱۹ ما این سرویس استریم را در کنار خودمان داریم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.