تاریخ شروع پخش نیمه دوم فصل 6 سریال The Flash

حالا که رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین‌های نامحدود) به پایان رسیده و به لطف وقایع این رویداد بزرگ، مولتی‌ورس دستخوش تغییراتی فاحش شده، پخش سریال های Arrowverse این هفته از سر گرفته شد و Supergirl به همراه Batwoman اولین سریال هایی بودند که روی آنتن رفتند. اپیزود جدید این سریال ها فاش می کند که زندگی ابرقهرمان ‌های اَروورس بعد از بحران و در زمین اصلی (Earth-Prime) چه تفاوت‌هایی نسبت به گذشته و قبل از بحران دارد. یک سری تفاوت های آشکار دیده می شود، امـا برای مردم عادی هیچ چیز تغییر نکرده و اوضاع طبق معمول به نظر می رسد.

پخش دو سریال Batwoman و Supergirl یک‌شنبه شب آغاز شد، Black Lightning (رعد سیاه) هم دوشنبه شب به آنتن شبکه The CW بازگشت. Arrow نیز این هفته بازمی‌گردد و همچنین پخش فصل پنجم DC’s Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) آغاز می شود. اما در میان سریال های Arrowverse فقط The Flash قرار است با تاخیر بازگردد، ما نیز باید برای ملاقات دوباره با فلش و تیمش چند روز بیشتر صبر کنیم.‌ The Flash نیز مانند دیگر سریال ها قرار است یک دنیای پسابحران را به نمایش بگذارد، که در نهایت می تواند اتفاق خوبی برای این سریال باشد (از لحاظ تنوع و تغییر).

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths: معرفی گلیک (Gleek) و معنی حضور او‌ در اَرووِرس

اپیزود بعدی سریال The Flash قرار است در تاریخ ۴ فوریه (مصادف با سه‌شنبه ۱۵ بهمن) روی آنتن شبکه The CW برود؛ در این اپیزود فلش (Grant Gustin) باید با عواقب بحران دست و پنجه نرم کند، همچنین باید به درخواستی که الیور کوئین از او داشت جامه عمل بپوشاند. در این میان، آیریس (Candice Patton) نیز داستانی را در روزنامه خودش چاپ می کند که باعث ایجاد یک سری مشکلات در زندگی بری و خودش می گردد.‌ هنوز معلوم نیست که آیریس چه داستانی را منتشر می کند و وارد چه ماجرایی می شود، ولی ظاهرا او در روزنامه خودش دست یک سازمان خطرناک‌ را رو خواهد کرد.

فصل ۶ سریال فلش

خلاصه مطلب اینکه بری آلن مثل همیشه درگیر مشکلات خاص خودش است و این بار ظاهرا آیریس هم قرار است درگیر یک سری مشکلات شود. حال باید صبر کنیم تا ۴ فوریه از راه برسد و ببینیم که بری چطور با دنیای پسابحران خودش کنار می آید، دنیایی که درون آن دیگر قهرمانی به نام الیور کوئین وجود ندارد. بدون شک بری تا مدتی برای این اتفاق‌ها (مرگ الیور و نابود شدن مولتی‌ورس) ناراحت و غمگین خواهد بود، اما همین که شرور بعدی فصل معرفی شود همه چیز به حالت عادی خودش بازخواهد گشت.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis On Infinite Earths: چرا خبری از فلش-معکوس نبود؟

باید اشاره کنیم که فقط دو‌ اپیزود از فصل پایانی Arrow پخش نشده باقی مانده و The CW نیز قصد دارد این دو اپیزود را سه‌شنبه شب ها روی آنتن ببرد، اما بعد از اینکه پخش فصل هشتم Arrow به پایان رسید پخش نیمه دوم فصل ششم The Flash آغاز خواهد شد. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline