امکان تمدید سریال Whiskey Cavalier برای فصل دوم وجود دارد

اینطور به نظر می رسد که حمایت طرفداران یک سریال دیگر را هم نجات داده است؛ طبق تازه ترین گزارش ها، داستان سریال Whiskey Cavalier ممکن است به پـایان نرسیده باشد، چون شبکه ABC در نظر دارد این سریال را برای یک فصل دیگر تمدید کند. لورن کوهن ستاره اصلی Whiskey Cavalier است، کسی که پیش از این بخاطر بازی در The Walking Dead (مردگان متحرک) به شهرت رسید، اما زمانی که اعلام کرد قصد خروج از این سریال زامبی محور را دارد موجب ناراحتی طرفداران شد. علت خروج او پیوستن به سریال جدید شبکه ABC بود، اما وقتی که Whiskey Cavalier روی آنتن رفت این سوال به ذهن ما خطور کرد که آیا واقعا ارزشش را داشت؟

خانم کوهن در این سریال با اسکات فولی همبازی شد، اولین اپیزود از Whiskey Cavalier در ماه فوریه روی آنتن ABC رفت و نقدهای خوبی را دریافت کرد (امتیاز ۸۲ درصد در Rotten Tomatoes). این سریال از نظر تعداد بیننده هم خیلی قدرتمند شروع بکار کرد، با ۴٫۷ میلیون بیننده؛ اما خیلی زود از تعداد بینندگان کاسته شد و به رنج ۲٫۷ تا ۳ میلیون نفر رسید. اوایل ماه جاری میلادی بود که شبکه ABC اعلام کرد قصد ندارد این سریال را برای فصل دوم تمدید کند، به دنبال انتشار این خبر بسیاری از طرفداران شروع کردند به بحث در مورد بازگشت خانم کوهن به The Walking Dead چون دیگر درگیر پروژه خاصی نیست.

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه ABC در پاییز ۲۰۱۹

اما حالا اینطور به نظر می رسد که شبکه ABC خبر لغو شدن این سریال را خیلی زود اعلام کرده و اینطور که گزارش های تازه منتشر شده ادعا کرده اند شبکه احتمال تمدید Whiskey Cavalier برای فصل دوم را در نظر گرفته است. طبق همین گزارش، ABC و Warner Bros Television بصورت فعال در حال مذاکره در ارتباط با همین سریال هستند و احتمال بازگشت آن فعلا پنجاه پنجاه می باشد. ظاهرا وارنر همچنین به دنبال یک سرویس استریم است تا در صورت امکان سریال را برای فصل دوم تمدید کند.
 

Whiskey cavalier فصل دوم

حال، در شرایطی که کمپانی سازنده احتمال تمدید را در نظر گرفته، طرفداران هم در شبکه های اجتماعی برای تغییر نظر شبکه تلاش می کنند. طرفداران Whiskey Cavalier با ایجاد یک کمپین حمایت از سریال سعی دارند نظر سازندگان آن را تغییر دهند، از طرفی بیل لارنس ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال قبل از روی آنتن رفتن اپیزود پایانی با یک توییت از طرفداران خواست که آن را یک پایان کلی در نظر نگیرند: “امشب، پایان بزرگ فصل Whiskey Cavalier. ممکن است آن را بررسی کنید؟ از این یک پایان فصل بسازید و آن را پایان سریال در نظر نگیرید. فقط یک ایده است.” که نشان می دهد عوامل تولید هم به تمدید برای فصل دوم امید دارند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اولین اپیزود سریال The Walking Dead 3 تکمیل شده، اما هنوز تاریخ شروع پخش ندارد؛

در انتها باید اشاره کنیم که حمایت طرفداران تاکنون سریالهای مختلفی را از خطر لغو شدن نجات داده، پس این احتمال وجود دارد که همین حمایت ها باعث تمدید Whiskey Cavalier برای فصل دوم شود؛ پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline