سریال Game Of Thrones: آیا وایت واکرها بازمی‌گردند؟

اپیزود “شب طولانی” واقعا جالب و غافلگیرکننده بود، از نبرد حماسی وینترفل و کشته نشدن هیچکدام از شخصیت های اصلی گرفته، تا مرگ پادشاه شب و نابود شدن تمام وایت واکرها. به دنبال این اتفاق ها تنها یک مسئله حل نشده باقی می ماند؛ چه کسی قرار است بر روی تخت آهنین بنشیند، آیا سرسی می تواند وستروس را در اختیار خودش نگه دارد و پیروز این جنگ شود؟ اما آیا ما واقعا فقط همین سوال ها را داریم؟

در حال حاضر یک سوال بزرگ دیگر هم وجود دارد، اینکه آیا مرگ پادشاه شب واقعا به معنی پایان یافتن تهاجم وایت واکرهاست؟ خب، کسی بجز دیوید بنیاف و دی. بی. وایس خالقین سریال Game of Thrones نمی توانـد به این سوال پاسخ درستی دهـد. این دو نویسنده مشهور به تازگی در برنامه Jimmy Kimmel Live حضور داشته اند و در مورد فصل پایانی این سریال حماسی صحبت کرده اند.

همچنین بخوانید | فصل هشتم Game Of Thrones: چرا آتش اژدها پادشاه شب را نسوزاند؟

بنیاف و وایس هیچوقت چیزی را لو نمی دهند، پس اگر آنها را در خیابان هم دیدید با پرسیدن سوال های مهم خودتان را خسته نکنید. در برنامه Jimmy Kimmel Live هم آقای جیمی کیمل سوال های زیادی از آنها پرسید اما جواب های دقیقی هم دریافت نکرد. البتـه وقتی یک سوال خیلی مهم پرسید، جوابی را شنید که می تواند معنی های مختلفی داشته باشد؛ کیمل پرسید که آیا کار ما با وایت واکرها به پایان رسیده است؟

بازی تاج و تخت

آقای بنیاف در جواب این سوال گفت “ما قرار نیست به این پاسخ دهیم.” که نمی تواند یک جواب عادی باشد. واقعا نمی دانیم چرا بنیاف چنین جمله ای را به زبان آورده، در حالی که تمام نشانه ها خبر از عدم بازگشت پادشاه شب می دهند — ظاهرا باز هم در تلاش برای مخفی کردن چیزی هستند. مرگ این شخصیت شرور واقعا غافلگیرکننده بود، اما بخش غافلگیرکننده تر این مرگ کسی بود که عامل آن شد. همه تصور می کردند جان اسنو قرار است پادشاه را نابود کند، حتی تصور خود بازیگران هم چنین انتظاری را داشتند و کسی فکرش را نمی کرد آریا استارک بعنوان قاتل پادشاه شب انتخاب شود!

همچنین بخوانید | فصل هشتم Game of Thrones: چه کسانی در نبرد وینترفل کشته شدند؟

احتمال بازگشت پادشاه شب خیلی کم است چون نابود شدن او را به چشم دیدیم، بدون پادشاه شب هم وایت واکری وجود ندارد. اما سوال مهم اینجاست که آیا پادشاه شب و وایت واکرها تنها تهدید فراطبیعی موجود در پشت دیوار بوده اند؟ سه اپیزود مانده و کلی سوال بی پاسخ!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.