کدام یک از قهرمان ها در Avengers 3 کشته شدند؟ لیست ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮهای خاکستر شده

بشکن ویرانگر تانوس در لحظات انتهایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) باعث شد تا این فیلم صاحب یکی از شوک آورترین پایان ها در میان عناوین ابرقهرمانی تاریـخ شود؛ سازندگان Avengers 3 بینندگان را مجبور کردند تا مرگ شخصیت های محبوب خودشان را تماشا کنند. در حال حاضر این قهرمان های خاکستر شده واقعا مرده اند و ظاهرا هم قرار نیست بازگردند، اما همه ما می دانیم که مارول یک برنامه ویژه برای تجدید حیات آنها دارد. از لحظه بشکن بعنوان The Decimation یا نابودی یاد می شود که در کتاب های مصور مارول هم لحظه ای بسیار مهم است، تانوس بعد از جمع کردن شش سنگ بینهایت و تکمیل دستکش ابدیت، با یک بشکن در جهت متعادل کردن هستی نیمی از جمعیت جهان را محو می کند.

در دنیای سینمایی مارول ده سال طول کشید تا به این لحظه برسیم، تمام فیلم هایی که قبل از Infinity War ساخته شدند مشغول فراهم کردن شرایط لازم برای وقوع این اتفاق بودند. در واقع تانوس تمام این سالها را در تاریکی نشست و کار را به زیردستان خودش سپرد تا انجامش دهند، اما چون به نتیجه ای نرسیدند تصمیم گرفت خودش دست به کار شود. در نهایت به هدفی که سالها در ذهن داشت رسید و با یک بشکن نیمی از جمعیت زنده هستی را به کام مرگ کشاند، در این میان هم بسیاری از شخصیت های مورد علاقه ما خاکستر شدند.

همچنین بخوانید | دومین تریلر رسمی Avengers: Endgame از راه رسید + پوستر جدید

ما قرار است در فیلم Avengers: Endgame (پایان بازی) شاهد تلاش های ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ برای بازگرداندن دوستانشان باشیم، اما بهتر است قبل از آن نگاهی داشته باشیم به کسانی که آنها را در Infinity War از دست دادیم، در واقع شخصیت هایی که قربانی شکست تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ شدند:

گامورا (Gamora)
ویژن (The Vision)
سرباز زمستان (Bucky Barnes)
شاهین (Falcon)
پلنگ سیاه (Black Panther)
جادوگر سرخ (Scarlet Witch)
دراکس (Drax)
استار لرد (Star-Lord)
مرد عنکبوتی (Spider-Man) که ناراحت کننده ترین مرگ را در فیلم داشت؛
دکتر استرنج (Doctor Strange)
گروت (Groot)
مانتیس (Mantis)
نیک فیوری (Nick Fury)
ماریا هیل (Maria Hill)

مرد عنکبوتی

باید توجه کنید که گامورا و ویژن قبل از زده شدن بشکن و فرا رسیدن لحظه نابودی کشته شدند؛ تانوس برای این سنگ روح را به دست بیاورد تنها فردی که عاشقش بود را قربانی کرد، در حقیقت مجبور شدن گامورا را فدا کند و حتی برای موجودی به ظالمی او هم کاری سخت بود؛ ویژن هم که دو بار کشته شد، نخست توسط معشوقه خودش جادوگر سرخ در جهت نابودی سنگ ذهن و سپس توسط تانوس که با سنگ زمان، زمان را عقب کشید و ویژن را زنده کرد، سپس سنگ را از روی سر او جدا نمود و باعث مرگش شد. در این میان شخصیت های فرعی مثل سرباز زمستان بعد از زده شدن بشکن تبدیل به خاکستر شدند که چندان عجیب نبود، اما بخش شوکه کننده داستان جایی بود که شخصیت های مهمی مثل پلنگ سیاه، پیتر پارکر و بیشتر اعضای تیم نگهبانان کهکشان (Guardians Of The Galaxy) هم خاکستر شدند.

همچنین بخوانید | هشت نکته مهم در مورد دومین تریلر Avengers 4 که احتمالا آنها را از دست داده اید!

همه ما می دانیم زمانی که پخش تیتراژ پایانی فیلم Avengers: Endgame آغاز می شود، این شخصیت های خاکستر شده زنده شده اند، چون بسیاری از آنها — مثل مرد عنکبوتی و پلنگ سیاه — قرار است نقش مهمی را در آینده دنیای سینمایی مارول ایفا کنند. اما با این وجود مارول واقعا با کشتن پرطرفدارترین ابرقهرمان های جهان در پایان Avengers: Infinity War خطر بزرگی را به جان خرید و حقیقا حرکتی دلیرانه بود. در صحنه پس از تیتراژ این فیلم با نیک فیوری همراه شدیم که آثار بشکن گریبان گیر وی هم شده بود، البته او قبل از نابودی یک پیغام کمک برای کاپیتان مارول فرستـاد پس انتظار داریم که کارول دانورز نقش مهمی در تلاش های پیش رو برای زنده کردن خـاکستر شده ها ایفا کند.

ما نمی توانیم تایید کنیم که شاهد بازگشت شخصیت هایی مثل گامورا و ویژن خواهیم بود [یا لوکی]، در واقع فیلم Avengers: Endgame ممکن است حکم یک پایان را برای بسیاری از شخصیت های مارولی داشته باشد، پس آماده یک وداع با بزرگان MCU باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline