آیا سریال Watchmen برای فصل دوم تمدید می شود؟

سریال Watchmen طی یکی دو اپیزود اخیر خودش به بسیاری از سوال های طرفداران پاسخ داد، سوال هایی که از نخستین اپیزود تا آخرین اپیزود در ذهن ما ایجاد شد و به دنبال جوابی برای آنها بودیم. Watchmen خیلی مورد توجه قرار گرفت، و خیلی هم بیننده داشت، پس به جرات می توانیم از آن بعنـوان یکی از موفق ترین سریال های شبکه HBO یاد کنیم. پخش فصل نخست این سریال اکنون به پایان رسیده، و همانطور که اشاره کردیم بسیاری از ابهامات در اپیزود آخر برطرف شد، اما هنوز هم سوال های بی پاسخ زیادی باقی مانده که فصل دوم Watchmen می تواند به آنها جواب دهـد.

وقتی که برای اولین بار شنیدیم شبکه HBO قرار است یک سریال بسازد که ادامه‌ای است برای کمیک های Watchmen، که در سال های ۱۹۸۶-۱۹۸۷ منتشر شدند، کمی شک کردیـم و واقعا نمی دانستیم که می تواند ایده خوبی باشد. اما وقتی که سریال Watchmen منتشر شد و آن را تماشا کردیم، متوجه شدیم که ایده خیلی خوبی بوده است. این سریال از همان ابتدا مورد توجه و تحسین مردم و منتقدین قرار گرفت، در نتیجـه می توان گفت که یک موفقیت بزرگ بوده است.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال His Dark Materials بطور کامل ﻓﯿﻠﻢبرداری شده!

متوسط تعداد بینندگان هفت اپیزود نخست این سریال ۷.۱ میلیون نفر بوده است، که باعث شده تا Watchmen تبدیل شود به موفق‌ترین سریال شبکه HBO بعد Big Little Lies که جزو بهترین تولیدات این شبکه کابلی بود. حال سوال اینجاست که آیا موفق ترین سریال HBO در سال ۲۰۱۹ توسط این شبکه برای فصل دوم تمدید خواهد شد؟ در حال حاضر ما جوابی برای این سوال نداریم، چون خود شبکه یا سازندگان سریال بطور رسمی تایید نکرده اند که فصل دومی در کـار خواهد بود یا نه، ولی احتمالش خیلی زیاد است که شاهد تمدید شدن Watchmen برای فصل دوم باشیم.

فصل دوم Watchmen

البته باید اشاره کنیم که ممکن است ادامه دادن سریال فقط به تصمیم شبکه بستگی نداشته باشد، شاید اصلا امکان ادامه دادن آن وجود نداشته باشد. به نظر می رسد خالق اصلی سریال از ابتدا برنامه ای برای فصل های بیشتر نداشته و فقط تولید یک فصل کوتاه و جذاب مد نظر او بوده است. دیمون لیندلوف (Lost و The Leftovers) طی اکتبر امسال در همایش کامیک-کان نیویورک بعد از اینکه اپیزود نخست این سریال برای حاضرین به نمایش درآمد گفت که Watchmen یک سریال ۹ اپیزودی با داستانی کاملـا مستقل است.

همچنین بخوانید | سریال House of the Dragon ﭘﯿﺶدرآمد Gmae Of Thrones توسط HBO ساخته می شود؛

اما این حتما نباید به معنای پایان یافتن سریال Watchmen با تنها یک فصل باشد؛ شاید دیمون لیندلوف و همکارانش داستان سریال و شخصیت های آن را به پایان رسانده باشند، اما خیلی سخت است که بخواهیم تصور کنیم HBO به همین راحتی بیخیال یک سـریال موفق و پربیننده می شود. البته لیندلوف خودش در کامیک-کان گفته بود که اگر سریال منتشر شود و مورد توجه قرار بگیرد، به ادامه دادن آن فکر خواهند کرد. پس، کمی امید نسبت به تمدید شدن Watchmen وجود دارد، که بطور قطع اتفاق‌ خیلی خوبی خواهد بود.‌

پس، منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline