سریال The Witcher بطور رسمی از Star Wars: The Mandalorian پرطرفدارتر است

سرویس استریم دیزنس پلاس فعالیت خودش را با The Mandalorian (ماندالورین) آغاز کـرد، اولین سریال لایو-اکشن فرانچایز جنگ ستارگان که پدرو پاسکال (Game Of Thrones) ستاره اصلی آن است و توسط جان فاورو (The Lion King) خلق شده. این سریال از لحظه ای که اولین اپیزود آن منتشر شد، مورد استقبال قرار گرفت و تبدیل شد به یکی از پرطرفدارترین سریال های جهان، Mandalorian نظر بسیاری از مردم را به سمت خودش جلب کرد، ارتباطش با دنیای Star Wars بدون شک یکی از علت های این جلب توجه بوده، اما خط داستانی جالب و ستاره های خوبش را باید جزو علت های اصلی موفقیت Mandalorian حساب کنیم.

درست ده روز قبل از اینکه ۲۰۲۰ آغاز شود، سرویس استریم نت‌فلیکس The Witcher (ویچر) را منتشر کرد، سریالی که در سریع‌ترین زمان ممکن تبدیل شد به یکی از موفق ترین تولیدات این غول استریم. این سریال بر پایه یک مجموعه کتاب خیلی مشهور ساخته شده، پس کاملا قابل انتظار بود که مورد توجه قرار می گیرد، از طرفی بازی های Witcher هم در سراسر جهان میلیون ها طرفدار دارد. شهرت جهانی منبع الهام سریال ویچر به موفقیت آن کمک بزرگی کرد، بازی درخشان هنری کویل و دیگر ستاره های سریال هم باعث شد تا بهتر و بیشتر دیده شود. The Witcher دومین سریال پرطرفدار نت‌فلیکس در سال ۲۰۱۹ بوده، و هم اکنون از آن بعنوان یکی از محبوب ترین سریال های جهان یاد می شود.

همچنین بخوانید | فصل سوم سریال The Witcher قرار است ساخته شود؛

اما احتمالا سوال بسیاری از طرفداران این است که کدام یک از این دو سریال محبوبیت بیشتری در میان مردم دارند؟ خب، بررسی ها نشان می دهند که The Mandalorian هم اکنون یکی از محبوب ترین سریال های دنیاست، اما محبوبیت The Witcher در حال حاضر بیشتر از سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان است. از طرفی، گفته شده که ویچر در بسیاری از کشورها حتی از Stranger Things (چیزهای عجیب) هم بیشتر طرفدار دارد، که نشان می دهد سریال هنری کویل خیلی بیشتر از انتظار ما مورد توجه قرار گرفته است. البته ویچر در شرایطی چنین محبوبیتی را به دست آورده که نقدهای بدی را از سوی منتقدین دریافت کرده، و بسیاری از طرفداران بازی و کتاب های Witcher از تفاوت های آن ناراضی هستند‌.

the mandalorian

پاییز ۲۰۱۹ برای نت‌فلیکس یک فصل خیلی مهم بوده، چرا که طی آن دو سرویس استریم جدید (Disney Plus و Apple TV+) با قدرت شروع بکار کردند، که باعث شد شرایط برای این غول استریم سخت شود و حتی تعداد قابل توجه ای از کاربران خودش را از دست داد. ولی The Witcher با موفقیتی که کسب کرد به همه نشان داد که نت‌فلیکس هنوز حاکم قدرتمند بازار استریمرهاست و می تواند برنده این رقایب بزرگ باقی بماند. ۲۰۲۰ نیز قرار است سال سرنوشت سازی برای سرویس های استریم باشد، مخصوصا با توجه به اینکه برادران وارنر با HBO Max بطور رسمی وارد این رقابت می شود، و با توجه به برنامه هایی که وارنر برای این پلتفرم دارد می توانیم بگوییم که رقیب خطرناکی برای نت‌فلیکس و رقبا خواهد بود.

همچنین بخوانید | تولید سریال Star Wars: The Mandalorian حدود ۱۰۰ میلیون دلار هزینه داشته!

فصل دوم The Mandalorian این روزها در دست تولید قرار دارد و قرار است پاییز سال آینده توسط دیزنی پلاس به دست طرفداران برسد، فصل دوم The Witcher هم به احتمال قوی اوایـل ۲۰۲۱ توسط نت‌فلیکس منتشر خواهد شد. رقابت این دو سرویس طی سال جاری، و مخصوصا ۲۰۲۱ به اوج خودش خواهد رسید؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline