فیلم‌برداری فصل دوم The Witcher همین روزها آغاز می‌شود؛ با بازی کارمل لانیادو

بر پایه تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده، کارمل لانیادو که وی را به تازگی در فیلم Dolittle (دولیتل) و با رابرت داونی جونیور دیده‌ایم، به فصل دوم سریال The Witcher (ویچر) محصول سرویس استریم نت‌فلیکس پیوسته است. بازیگران و سازندگان این سریال هم اکنون در حال آماده شدن هستند تا فصل دوم‌ را خیلی زود (در واقـع همین روزها) جلـوی دوربین ببرند. فصل نخست The Witcher در ماه دسامبر ۲۰۱۹ توسط نت‌فلیکس منتشر شد و به لطف ویژگی‌های مثبت خودش، تبدیل شد به یکی از پربیننده‌ترین سریال هـای این غول استریم در سال ۲۰۱۹.

سریال The Witcher توسط خانم لورن اشمیت هیسریک ساخته شده، باید اشاره کنیم که منبع الهام او نیز کتاب‌های «ویچر» بوده است، نه بازی‌های این سری. هنری کویل کسی است که در فصل نخست این سریال شخصیت اصلی آن، گرالت از ریویا آخـرین ویچر باقی مانده در اقلیم را به تصویر کشید، او دارای قدرت‌های جادویی و بدنی قوی‌تر از انسان های معمولی است، ویچر آموزش دیده تا هیولاها را بکشد. وقتی که داستان سریال آغاز می‌شود، گرالت تنهاست اما خیلی زود با چند شخصیت دیگر برخورد می‌کند، و متوجه می‌شود که دو تای آنها، یعنی ینفر و سیری، سرنوشتشان به سرنوشت او گرده خورده است.

حتـما بخوانید | بزرگ‌ترین رازهایی که فصل دوم The Witcher باید پرده از آنها بردارد؛

سیری (با بازی Freya Allan) پرنسس Cintra است که قدرت‌های خاصی دارد، گرالت باید از او محافظت کند و بخش مهمی از داستان فصل نخست درباره رسیدن این دو نفر به هم بود. ینفر (با بازی Anya Chalotra) نیز یک ساحره بسیار قدرتمند است که زندگی بسیار سختی را پشت سر گذاشته، اما در نهایت تبدیل شده به زنی قدرتمند و مستقل. حال کارمل لانیادو قرار است شخصیتی را به تصویر بکشد که حداقل در سه اپیزود از فصل دوم The Witcher حضور خواهد داشت؛ شخصیت او وایولت (Violet) نام دارد، که در ظاهر یک دختر جوان بازیگوش است که رفتار عجیبی دارد، اما این ظاهری است برای دختری باهوش و بی‌رحم، و هنوز معلوم نیست قرار است چه نقشی در حوادث پیش رو داشته باشد.

کارمل لانیادو

ما خانم لانیادو را بتازگی در فیلم شکست خورده Dolittle 2020 ملاقات کرده‌ایم، سال قبل نیز در سریال کوتاه A Christmas Carol محصول شبکه FX حضور داشت. با وجود اینکه Dolittle عملکرد ضعیفی از خودش نشان داد، چیزی از خوب بودن لانیادو کم نشد و او هنوز یک بازیگر بااستعداد است که می تواند آینده درخشانی در هالیوود داشته باشد. به هر حال قرار است در فصل دوم The Witcher نقش آفرینی کند، که تولیدش همین ماه آغاز می‌شود. ما پاییز ۲۰۲۱ موفق به تماشای اپیزودهای جدید این سریال خواهیم شد، ولی تاریخ انتشار دقیق هنوز بطور رسمی تایید نشده است. از داستان فصل دوم نیز تا این لحظه اطلاعاتی فاش نشده، اما حدس زدن آن زیاد هم سخت نیست‌.

همچنین بخوانید | فصل سوم سریال The Witcher قرار است ساخته شود؛

در فصل نخست The Witcher از بازیگرانی کاملا ناشناخته برای به تصویر کشیدن شخصیت‌های اصلی داستان استفاده شد، که جواب خوبی هم گرفت و ریسک سازندگان تبدیل شد به یک حرکت درست و تحسین برانگیز. توصیف شخصیت لانیادو هم تایید می‌کند که او‌ شخصیت جالبی را به تصویر می‌کشد، پس شاید یک بازیگر نچندان مشهور دیگر هم قرار است به لطف سریال «ویچر» تبدیل شود به یک ستاره؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline