اطلاعات داستانی شایعه شده برای Wonder Woman 2 دلیل بازگشت استیو ترور را توضیح می دهد؛

اطلاعات تازه شایعه شده در رابطه با داستان فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 (ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) ممکن است فاش کرده باشد که استیو ترور (با بازی Chris Pine) چطور بعد از مرگ در Wonder Woman دوباره بازمیگردد. استیو در فیلم نخست نقش معشوقه پرنسس دایانا (Gal Gadot) را ایفا نمـود، این خلبان در انتهای فیلم برای کمک به پرنسس آمازونی در ماموریتی که داشت جان خودش را فدا کرد. خب، این مرگ چندان غیرطبیعی نبود اما وقتی که فاش شد او در قسمت دوم هم حضور دارد قضیه کمی عجیب شد.

وقایع فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 طی دهه ۸۰ میلادی اتفاق می افتد، باری دیگر با پرنسس همراه می شویم که این بار در نقطه اوج جنگ سرد بین ایالات متحده و جمایر شوروی قرار گرفته و باید با یک دشمن جدید به نام باربارا آن مینروا معروف به چیتا (با بازی Kristen Wiig) روبرو شود. پدرو پاسکال نیز به جمع بازیگران این فیلم پیوسته و طبق شایعه ها در نقش یک تاجر قدرتمند به نام مکسول لرد (Maxwell Lord) ظاهر شده است. حال یک شایعه جدید در ارتباط با داستان Wonder Woman 1984 منتشر شده که ممکن است دلیل بازگشت استیو ترور به زندگی را فاش کرده باشد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Aquaman یک میلیارد دلاری شد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی We Got This Covered، بازگشت ترور به زندگی با داستان فیلم مرتبط است و البته لرد در آن دخالت دارد، او به دنبال یک سری اشیای باستانی جادویی می گردد که از وی یک خدا می سازند. لرد به دنبال قدرت است و اعتقاد دارد این اشیا می توانند او را تبدیل به یک خدا کنند، در این میان باربارا آن مینروا که یک باستان شناس است به او در رسیدن به هدفش کمک می کند. در نهایت برخورد با یکی از همین اشیای جادویی باربارا را تبدیل می کند به چیتا، پس به دنبال لرد می گردد تا از وی انتقام بگیرد. در نهایت، لرد از واندر وومن می خواهد در عوض بازگرداندن استیو ترور به زندگی از وی در مقابل چیتا محافظت کند.

Wonder Woman 2

فاز تولید این فیلم ماه قبل به پایان رسید و اکنون تیم پس-تولید مشغول کار بر روی آن هستند اما با این وجود هنوز بیشتر از یک سال باقی مانده تا Ww84 پا به گیشه بگذارد، بنابراین فعلا نمی توانیم بفهمیم این اطلاعات تازه منتشر شده واقعیت دارند یا نه. ولی اگر درست فکر کنیم متوجه می شویم راه های زیادی برای بازگرداندن استیو ترور وجود ندارد؛ یا طبق این شایعه باید با جادو به زندگی بازگردد، یا اینکـه Wonder Woman 2 یک فیلم مستقل باشد و بدون هیچ ارتباط مستقیمی با فیلم قبلی — مثلا استیو دوباره بـا پرنسس آشنا شود.

همچنین بخوانید | گزارش: پنگوئن شخصیت شرور فیلم The Batman است!

البته قبلا هم شایعه هایی در ارتباط با Wonder Woman 1984 منتشر شده بود که ادعا داشتند شخصیت لرد به نوعی با قضیه بازگشت استیو ترور در ارتباط است. حال اگر اطلاعات جدید را به شایعه های قبلی اضافه کنیم متوجه می شویم که چندان هم غیرمنطقی نیست. ولی، از آنجا که در فیلم Batman Vs Superman پرنسس تنها بود و خبری از استیو نبود، خیلی دوست داریم بدانیـم چه سرنوشتی در انتظار اوست.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 از تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹ پا به گیشه می گذارد.


منبع: We Got This Covered

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.