اولین پوستر رسمی Wonder Woman 1984: ظاهر جدید زن شگفت‌انگیز

پتی جنکینز، کارگردان Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌انگیز)، اولین پوستر رسمی از فیلم جدید ﺩﯼﺳﯽ را در اختیار طرفداران قرار داد؛ این پوستر پرده از لباس جدید پرنسی داینا برداشت. گل گدوت برای اولین بار در فیلم سینمایی Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در پقابل سوپرمن: طلوع عدالت) لباس زن شگفت‌انگیز را به تن کرد، سپس در فیلم انفرادی خودش که Wonder Woman نام داشت دیده شد. در این فیلم که وقایع اصلی آن طی جنگ جهانی اول اتفاق می افتاد، ما پرنسس را از دوران کودکی دنبال کردیم و شاهد تکامل او به یک ابرقهرمان بودیم، حضور بعدی گدوت هم فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود، جایی که واندر وومن را در کنار دیگر قهرمان های زمین قرار گرفت. اما فیلم بعدی او Wonder Woman 1984 است که یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی دیگر به کارگردانی خانم جنکینز می باشد.

فیلم Wonder Woman 1984 حکم یک ادامه مستقیم را برای Wonder Woman دارد، اما وقایع آن در خط زمانی اختصاصی واندر وومن اتفاق می افتد. این فیلم نخستین بار در همایش کامیک کان سن دیگوی ۲۰۱۷ معرفی شد و ما از همان زمان برای دومین فیلم انفرادی زن شگفت‌انگیز هیجان زده ایم، البته Wonder Woman 2 قرار بود کمی زودتر پا به گیشه بگذارد اما اکران آن تا ژوئن ۲۰۲۰ به تاخیر افتاد و وارنر بروس هم امسال در همایش کامیک کان سن دیگو (SDCC) حضور ندارد، پس طرفداران نمی توانند تابستان امسال نخستین نگاه رسمی خودشان را به این فیلم داشته باشند. ولی حالا اولین پوستر Wonder Woman 1984 منتشر شد که بواسطه آن می توانیم نگاهی به ظاهر جدید پرنسس داشته باشیم.

همچنین بخوانید | نگاهی به اولین اپیزود از سریال Swamp Thing: ترسناک و تاریک!

در توییتر، خانم جنکینز اولین تیزر پوستر رسمی از فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 را به اشتراک گذاشت، که در آن می توانیم گل گدوت را با لباس جدید پرنسس مشاهده کنیم، که تفاوت های زیادی با لباس او در Wonder Woman دارد. البته با توجه به اینکه واقع فیلم جدید طی دهه ۸۰ میلادی اتفاق می افتد، کاملا طبیعی است که او باید با ظاهری تازه نمایان شود، یک نگاه بیاندازید:

Wonder woman 1984

این پوستر رنگارنگ و چشم نواز، و همین که می توانیم نگاهی تازه به Wonder Woman 1984 داشته باشیم خودش به اندازه کافی هیجان انگیز است، اما با این وجود خانم جنکینز در توییت خودش مقداری اطلاعات تازه از فیلم منتشر کرده است. مثلا، انگار که فاش کرده نخستین تریلر در ماه دسامبر به دست طرفداران می رسد. که کاملا منطقی به نظر می رسد و می توانند تریلر Wonder Woman 1984 را با فیلم های زمستانی گیشه روی پرده ببرند، به خاطر اینکه بیشترین میزان بیننده را بگیرند. البته این تاریخ برای شروع تبلیغات فیلم کمی دیر به نظر می رسد؛ اولین تریلر Wonder Woman در کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۷ منتشر شده بود، قبل از اینکه فیلم در ماه ژوئن همان سال پا به گیشه بگذارد. اما از آنجا که وارنر بروس در همایش امسال حضور ندارد، خبری هم از اولین تریلر Wonder Woman 1984 در فصل تابستان نخواهد بود.

همچنین بخوانید | شایعه: تولید فیلم سینمایی Supergirl اوایل ۲۰۲۰ آغاز می شود

بدون شک Wonder Woman 1984 مورد انتظارترین فیلم ابرقهرمانی سال ۲۰۲۰ است، مخصوصا با توجه به موفقیت هایی که قسمت نخست کسب کرده بود. بنابراین طرفداران بی صبرانه منتظر انتشار اولین تریلر رسمی هستند، ولی احتمالا تا قبل از ماه دسامبر نمی توانیم موفق به تماشای این تریلر شویم، بنابراین باید تابستان را بدون واندر وومن بگذرانیم. اکران این فیلم از ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹)، دقیقا یک سال دیگر، آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.