یک تصویر رسمی از فیلم Wonder Woman 1984

از آن بعنوان مورد انتظارترین فیلم سال ۲۰۲۰ یاد می شود، قرار است زن شگفت‌انگیز را به سینما بازگرداند و شک نداریم که نقدهای خوبی دریافت می کند، و با استقبال طرفداران فیلم های دی‌سی روبرو می شود؛ Wonder Woman 1984 که ادامه مستقیم نخستین فیلم زن‌محور دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) است و خانم پتی جنکینز آن را جلوی دوربین برده، گل گدوت و کریس پاین هم در آن باری دیگر شخصیت های اصلی داستان را به تصویـر کشیده اند. مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده و به تازگی هم موفق به تماشای تریلر رسمی آن شده ایم.

وقایع Wonder Woman 1984 همانطور که از نامش پیداست در سال ۱۹۸۴ اتفاق می افتد، چندین دهه بعد از حوادث فیلم نخست که در آن شاهد ظهور زن شگفت‌انگیز طی جنگ جهانی اول بودیم. او در دومین فیلم انفرادی خودش باید با دو دشمن مقابله کند، نخست باربارا آن مینروا با بازی کریستن ویگ که در گذشته رفیق او بود اما تبدیل می شود به یکی از بزرگترین دشمن های وی (ملقب به چیتا)، دومین شرور فیلم هم یک تاجر است به نام مکس لرد که پدرو پاسکال در نقشش ظاهر شده. استیو ترور نیز در WW84 بازگشته اما هنوز نمی دانیم چطور، ولی حدس زده شده که مکس لرد دستی در وقوع این اتفاق دارد.

همچنین بخوانید | داستان Wonder Woman 3 هم اکنون تکمیل شده؛ (طبق ادعای پتی جنکینز)

در فیلم نخست، پرنسس که هیچ‌گاه از زادگاه خودش خارج نشده بود، به کمک استیو پا به دنیای بیرون می گذارد و وارد جنگ جهانی می شود تا مردم را نجـات دهد، او در این مسیر ماجراهای مختلفی را پشت سر می گذارد و در نهایت پیروز می شود، اما استیو‌ را از دست می دهد. حال در Wonder Woman 1984 پرنسس قرار است باری دیگر به دنیا کمک کند، و این بار هم استیو‌ را کنار خودش دارد. ما هنوز نمی‌دانیم که او‌ چطور به زندگی بازمی‌گردد، اما بعد از بازگشت با یک دنیای کاملا متفاوت روبرو می شود و این بار پرنسس حکم یک راهنما را برای او دارد (طبق تایید تریلر رسمی).

اولین تریلر Wonder Woman 1984 به ما مقداری اطلاعات تازه داد، و صبر کردن برای از راه رسیدن روز شروع اکران این فیلم را سخت‌تر کرد. حال بعد از تریلر، یک تصویر جدید از دومین فیلم انـفرادی واندر وومن منتشر شده که پرنسس قصه را درون یک فروشگـاه نشان می دهد:

wonder woman 2

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد؛

ما هنوز اطلاعاتی از داستان Wonder Woman 1984 نداریم، اما با استناد به چیزهایی که در تریلر آن دیده ایم می توانیم بگوییم که به نظر می رسد مکسول لرد شرور اصلی فیلم باشد، ولی اینکه چه هدفی دارد و ارتباطش با زن شگفت‌انگیز چیست، هنوز نامعلوم است. در مورد شخصیت چیتا هم وضعیت مشابه می باشد، ما فقط می دانیم که دوست پرنسس است، اما چرا تبدیل به دشمن او می شود؟ جواب دقیقی برایش نداریم.

در انتها باید اشاره کنیم که Wonder Woman 1984 قرار است در تاریخ پنجم ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹)، بعنوان یکی از فیلم های تابستانی، پا به گیشه بگذارد. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.