تکذیب شد؛ فیلم Wonder Woman 2 قرار نیست بصورت آنلاین منتشر شود!

شیوع کرونا در سراسر جهان باعث شد تا سالن‌های سینما تعطیل شوند، در نتیجه استودیوها مجبور شدند اکران فیلم‌های بهاری و تابستانی خودشان را به زمان دیگری موکول کنند. دیزنی و پارامونت نخستین استودیوهایی بودند که اکران فیلم‌های خودشان را به تاخیر انداختند، سپس یونیورسال هم به این جمع پیوست. در این میان، برای طرفداران دنیای توسعه‌یافته دی‌سی این سوال به وجود آمد که آیا وارنر بروس هم قصد دارد تاریخ اکران فیلم تابستانی خودش، Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌انگیز) را تغییر دهد؟ هنوز جوابی برای این سوال پیدا نشده بود که شایعه شد این استودیو قصد دارد بطور کل بیخیال اکران دومین فیلم واندر وومن شود و آن را مستقیما وارد شبکه نمایش خانگی کند.

این ادعا واقعا عجیب بود، فیلمی که پتانسیل میلیاردی شدن را دارد، بدون اکران بصورت آنلاین فروخته شود؟ اتفاقی که غیرممکن به نظر می‌رسید، ولی منابع ما ادعا کرده بودند که روسای وارنر بروس بطور جدی مشغول مذاکره برای انجام دادن چنین کاری هستند. در این میان گفته شد که نظر پتی جنکینز (کارگردان) و چارلز روون (تهیه‌کننده‌ اجرایی فیلـم) هم در این رابطه پرسیده شده، اما مخالفت کرده‌اند و خواستار تغییر تاریخ اکران Wonder Woman 1984 هستند. خلاصه اینکه قضیه در ابتدا غیرمنطقی اما جدی به نظر می‌رسید، ولی هیچ منبع رسمی و معتبری تایید نکرده بود که تصمیم نهایی گرفته شده یا نه، در نتیجه چاره‌ای جز صبر کردن وجود نداشت.

همچنین بخوانید | دواین جانسون از ۲۰۰۸ مشغول کار بر روی فیلم Black Adam بوده؛

یکی از دلایلی که باعث شد باور کنیم چنین تصمیمی ممکن است گرفته شود این بود که اصلا معلوم نیست وضعیت چه زمانی به حالت عادی بازمی‌گردد، در نتیجه ممکن است تا شش ماه دیگر هم شرایط لازم برای اکران Wonder Woman 1984 مهیا نشود، پس انتشار آن بصورت آنلاین می‌تواند در این شرایط کار درستی باشد. از طرفی، بسیاری از استودیوها این روزها فیلم‌های تازه اکران شده خودشان را زودتر از موعد وارد شبکه نمایش خانگی کرده‌اند، پس وارنر بروس هم می‌تواند این کار را انجام دهد. اما، برای انجام این کار باید بیخیال سود خودشان شوند، چون غیرممکن است Wonder Woman 2 به اندازه‌ای فروش کند که سودی مشابه اکران را به دست استودیو برساند‌.

Wonder Woman 2

اما وارنر بروس به این شایعه واکنش نشان داده و بطور رسمی تایید کرده که فیلم Wonder Woman 1984 قرار است سینمایی باقی بماند و خبری از انتشار بصورت آنلاین نخواهد بود. شنیدن این خبر نباید غافلگیرکننده باشد، چون همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره شد، وارنر باید نخست سود خودش از انتشار این فیلم را در نظر بگیرد، فروش آنلاین نمی‌تواند خرجی که صرف تولید Wonder Woman 1984 شده را با سود کافی به دست استودیو برساند، در حالی که اگر آن را در شرایطی مناسب روی پرده ببرند می‌تواند پنـج برابر بودجه تولید خودش بفروشد. پس، اصلا عجیب نیست که اهمیت خیلی زیادی به اکران شدن فیلم دهند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فیلم the Trench اسپین‌آف Aquaman (از زبان نویسنده)

در فیلم Wonder Woman 1984، پدرو پاسکال شخصیتی به نام مکسول لرد (Maxwell Lord) را به تصویر می کشد که طبق ادعای گزارش ها یکی از شرورهای فیلم است، خانم کریستن ویگ هم در نقش باربرا ان مینروا ملقب به چیتا ظاهر شده که در نهایت تبدیل به یکی از دشمن های واندر وومن می شود. گل گدوت برای به تصویر کشیدن پرنسس دایانا برگشته، کریس هم یک بار دیگر در نقش استیو ترور ظاهر شده است. این فیلم قرار بود در تاریخ پنجم ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹) راهی گیشه شود، اما هنوز تاریخ دیگری اعلام نشده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. بری آلن
    بری آلن می گوید

    مگه استیو ترور توی یکش نمرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline