توصیف تیزر کامیک-کان فیلم Wonder Woman 1984

کمپانی وانر بروس طی روز یکشنبه در همایش کامیک-کان تریلر و تیزر فیلم و سریال های پیش روی خودش را روی صحنه برد، بسیاری از این کلیپ ها بصورت آنلاین هم منتشر شدند [مثل اولین تریلر Aquaman و Shazam] اما بعضی از آنها پشت درهای همایش باقی ماندند تا ما فقط تعریفشان را از زبان حاضرین بشنویم. یکی از این کلیپ های عمومی نشده مربوط به فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 بوده است؛

در این ویدیو که طی پنل وارنر بروس به نمایش درآمد حاضرین توانستند پرنسس داینا/واندر وومن با نقش آفرینی گل گدوت را مشاهده کننـد که یک دختر جوان را از دست دو مرد مسلح در یک مرکز خرید دهه هشتادی نجات می دهد. این پرنسس آمازونی به دختر یک خنده هدیه می دهد و به او می گوید تا صبر کند، هنگامی که پرنسس خودش را به درون یک صفحه نمایش دهنده تدی خرسه سُر می دهد، قبل از اینکه سلاح های مردان مسلح را خُرد کند و آنها را با طناب بگیرد. از این کلیپ با کلماتی مثل “بسیار درخشان” و “سرگرم کننده” و همچنین “فوق العاده” یاد شده است.

خانم پتی جنکنیز درباره واندر وومن گفته است که “چیزی که من بیشتر از همه درباره زن شگفت‌انگیز دوست دارم این است که بیشتر از دیگر ابـرقهرمان ها ‘ما’ است. بیشتر مردم خودشان را درون زن شگفت‌انگیز مشاهده می کنند، خیلی بیشتر نسبت به دیگر قهرمان ها…” جنکینز همچنین در ارتباط با فضای زمانی دهه هشتادی فیلم اشاره کرد: “… ما در حال حاضر از آنچه در دهه ۸۰ میلادی بود، آگاهی داریم، در آنجا چیزهایی شگفت‌انگیز و زیبا بود اما همزمان چیزهایی اشتباه وجود داشت…

همچنین بخوانید: آیا دنیای ابرقهرمانی وارنر بروس “Worlds of DC” نام دارد؟

Wonder woman 1984

طی کامیک-کان، همچنین گل گدوت ستاره Wonder Woman 1984 تایید کرد که فیلم پیش رو یک ادامه برای قسمت اول نیست. این ستاره هالیوودی فاش کرد که فیلم جدید داستان خودش را دارد و یک ادامه برای فیلم قبلی نیست. کارگردان فیلم، خانم جنکینز جهت دادن اطلاعات بیشتر فاش کرد که هدفش ساخت یک فیلم خاص بوده است. این فیلم اکنون در فاز تولید خودش قرار دارد و منتظریم تا اولین تیزر رسمی از آن منتشر شود و به این واسطه بتوانیم اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 توسط پتی جنکینر کارگردانی شده و از ستارگان اصلی آن می توانیم بـه گل گدوت، کریس پاین، کریستن ویگ (شکارچیان ارواح) و پدرو پاسکال (سریال بازی تاج و تخت) اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸ آغاز شود.

همچنین بخوانید: فیلم Green Lantern Corps چیزی را بازآفرینی می کند که طرفداران ﺩﯼﺳﯽ می دانند


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.