تصویر جدید از پشت صحنه Wonder Woman 2 ممکن است به خاستگاه چیتا اشاره داشته باشد

یک تصویر جدید از پشت صحنه فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 به کارگردانی پتی جنکینز منتشر شده که ممکن است اشاره ای به خاستگاه شخصیت شرور این فیلم داشته باشد. کمپانی DC Films سال آینده با سه فیلم به سینما می آید، دو فیلم از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) و یک فیلم مستقل: فیلم سینمایی Shazam (شزم)، دومین فیلم انفرادی واندر وومن و همچنین فیلم سینمایی The Joker (خاستگاه جوکر).

بطور رسمی تایید شده که خانم کریستن ویگ (شکارچیان ارواح) در قسمت دوم Wonder Woman شخصیتی به نام باربارا آن مینروا معروف به چیتا را به تصویر خواهد کشید، اما از آنجا که در کمیک های واندر وومن ما شاهد حضور نسخه های متفاوتی از شخصیت چیتا هستیم که خاستگاه های آنها هم متفاوت است، طرفداران به این سوال برخورد کرده انـد که خانم جنکینز چه خاستگاهی را برای معرفی نسخه سینمایی باربارا آن مینروا در نظر گرفته است.

همچنین بخوانید: توصیف تیزر کامیک-کان فیلم Wonder Woman 1984

با وجود اینکه تیم تولید Wonder Woman 1984 این روزها در انگلیس مشغول ضبط صحنات فیلم هستند، یک تصویر تازه منتشر شده نشان می دهد که وارنر بروس بزودی ادامه کار را در جزایر قناری دنبال خواهد کرد، جایی که مشغول ساخت یک دهکده مصری هستند، در فوئرته‌ونتورا از مجمع‌الجزایر قناری که جزو قلمرو اسپانیا محسوب می‌شود.

Wonder woman 2

در قوس داستانی خاستگاه دکتر ﺑﺎﺭﺑﺎﺭﺍ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺮﻭﺍ، این خانم یک باستان شناس است که روح خودش را برای بدست آوردن توانایی های فراطبیعی میفروشد؛ او قدرتهای چیتا را بعد از اینکه در مورد یک مراسم فراطبیعی در شهر گمشده باستانی Urzkartaga مطلع می شود، به دست می آورد. حال ما می دانیم او در کمیک ها به دنبال یک شهر گمشده آفریقایی است، در تصویر جدید کمپانی تلاش می کند تا یک دهکده مصری را بسازد، این ارتباط می تواند یک نشانه باشد که تایید می کند خاستگاه سینمایی چیتا به نسخه کمیک بوکی New 52 این شخصیت بسیار نزدیک است.

همچنین بخوانید: اولین نگاه به کریس پاین در Wonder Woman 2

اوایل تیر ماه تصویری از فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 منتشر شد که بواسطه آن موفق شدیم اولین نگاه خودمان را به باربارا داشته باشیم. این تصویر ارتباط نزدیک این شخصیت با نسخه کمیک بوکی خودش را تایید کرد، اما خانم جنکینز این قدرت را دارد تا کمی در خاستگاه چیتا تغییر ایجاد کند، و این شخصیت را با بقیه ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ در یک خط قرار دهد، بنابراین کمی تفاوت چیز چندان عجیبی نیست.

پدرو پاسکال (سریال Narcos و Game Of Thrones، فیلم Kinsgman: The Golden Circle) یکی از ستارگان جدید Wonder Woman 2 است که هنوز نمی دانیم چه نقشی در این فیلم دارد، اما احتمال می رود شخصیت دکتر فیت (Doctor Fate) را به تصویر بکشد، عده ای هم احتمال می دهند او در نقش مَکسوِل لرد (Maxwell Lord) ظاهر شود که در کتاب های مصور، ابتدا بعنوان یک تاجر قدرتمند و دوست ابرقهرمان های جهان معرفی می شود، اما کاشف به عمل می آید که در واقع یک شرور است.

همچنین بخوانید: تولید فیلم سینمایی The Flash فوریه ۲۰۱۹ آغاز می شود؛


اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline