فیلم Wonder Woman 1984 یک ادامه نیست!

0

گل گدوت ستاره Wonder Woman 1984 تایید کرد که فیلم پیش رو یک ادامه برای قسمت اول نیست. وقایع Wonder Woamn که سال ۲۰۱۷ اکران شد در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ اتفاق می افتاد، این در واقع اولین فیلم از این فرانچایز بود که همزمان به موفقیت های تجاری و هنری دست یافت. پتی جنکینز با ساخت این فیلم نشان داد که در DCEU هم می توان به موفقیت رسید، و همین پیروزی ها بود که باعث شد ساخت قسمت دوم ممکن شود. فیلم اول در گیشه بین المللی مجموعا ۸۲۱٫۸ میلیون دلار فروخت و ساخت یک ادامه برای خودش را قطعی کرد.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 اکنون در فاز تولید خودش قرار دارد. طی چند هفته گذشته طرفداران موفق به تماشای تصاویر مختلفی از این فیلم شدند (برخی رسمی و برخی لو رفته)، ما به همین واسطه موفق شدیم کریستن ویگ را در نقش چیتا و کریس پاین را در نقش استیو ترور مشاهده کنیم. حال وارنر بروس این فیلم را به پنل خودش در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ آورد و اطلاعات تازه ای را درباره آن فاش کرد. حاضرین نه تنها موفق به تماشای اولین ویدیوی رسمی از فیلم شدند، بلکه دانش آنها درباره داستان فیلم هم زیاد شد.

گل گدوت طی کامیک-کان فاش کرد که Wonder Woman 1984 داستان خودش را دارد و یک ادامه برای فیلم قبلی نیست. کارگردان فیلم، خانم جنکینز جهت دادن اطلاعات بیشتر فاش کرد که هدفش ساخت یک فیلم خاص بوده است. طبق ویدیوی کوتاه به نمایش درآمده طی پنل وارنر بروس، در زیبایی‌شناسی Wonder Woman 1984 بطور قطع نسبت به فیلم قبلی دقت بیشتری شده است — خلاصه اینکه اطلاعات فوق العاده ای فاش گشت و معلوم شد که فیلم جدید قرار است چشم نوازتر از قبلی باشد.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی Aquaman منتشر شد

Wonder woman 2

حال قضیه کمی پیچیده شده است؛ چون از هر نظر که نگاه کنیم Wonder Woman 1984 در واقع یک ادامه است به خاطر اینکه وقایع آن بعد از حوادث فیلم ۲۰۱۷ اتفاق می افتد. اینطور به نظر می رسد که خانـم گدوت در تلاش بود تا بگوید ۱۹۸۴ قرار نیست ادامه فیلم قبلی باشد. وقایع Wonder Woman در جنگ جهانی نخست اتفاق می افتاد، آغاز خودش را داشت، میانه خود و همچنین یک پایان قطعی. اینطور تصور می کنیم که جنکینز و تیم او ظاهرا قصد دارند از استایل ساخت فرانچایز Indiana Jones یا James Bond استفاده کنند، که هر قسمت از مجموعه بعنوان یک فیلم “مستقل” عمل می کند. حال اینکه استیو ترور جوان چطور قرار است در فیلم جدید حضور داشته باشد هنوز یک سوال مهم است، و تا زمان شروع اکران کسی به آن پاسخی نخواهد داد — اگر ۱۹۸۴ یک ادامه نیست، پس یعنی در ابتدای فیلم پرنسس هنوز استیو را نمی شناسد؟

اکران Wonder Woman 2 قرار است از تاریخ جمعه ۱۰ آبا سال ۹۸ (میلادی: Nov 01, 2019) آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.