آیا Wonder Woman 3 آخرین فیلم انفرادی پرنسس دایانا در بستر DCEU خواهد بود؟

گل گدوت اولین بار در فیلم Batman V Superman (بتمن در مقابل سوپرمن) محصول ۲۰۱۶ شخصیت پرنسس دایانا ملقب به زن شگفت انگیز را به تصویر کشید، و با واکنش مثبت طرفداران دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) روبرو شد. سپس یک سال بعد اولین فیلم انفرادی او تحت عنوان Wonder Woman روی پرده رفت. DCEU که تا قبل از این فیلم بخاطر ضعف های هنری عناوین خودش موردش نکوهش قرار می گرفت، با WW به کارگردانی پتی جنکینز یک قدم خیلی بلند به سمت موفقیت برداشت، و می توانیم بدون هیچ شکی بگوییم که این فرانچایز، و همچنین کل صنعت سینما، به لطف این فیلم وارد عصری جدید شدند، جنکینز و تیمش به معنای واقعی کلمه شگفتی آفرینی کردند.

فیلم سینمایی Wonder Woman برخلاف عناوین قبلی DCEU نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد، و همچنین با فروش +۸۰۰ میلیون دلاری خودش تبدیل شد به یک موفقیت بزرگ برای وارنر بروس (Warner Bros) و دی‌سی. این فیلم باعث شد که استودیوهای فیلم‌سازی متوجه شوند فیلمی که شخصیت اصلی آن زن است و توسط یک زن کارگردانی شده هم می تواند موفقیت کسب کند، WW به همه ثابت کرد که ابرقهرمان‌های مونث لایق توجه خیلی بیشتری هستند؛ در نتیجه‌ی موفقیت هایی که این فیلم کسب کرد، فیلم‌سازها و نویسنده های زن، و همچنین فیلم های زن‌محور نسبت به گذشته بیشتر مورد توجه قرار گرفتند، که یک خبر خوب برای سینمای کل جهان محسوب می گردد.

همچنین بخوانید | یک تصویر رسمی از فیلم Wonder Woman 1984

فیلم Wonder Woman 2 تا قبل از پایان ۲۰۲۰ راهی گیشه می‌شود و انتظار داریم که بتواند موفقیت های قسمت نخست را تکرار کند. حال شاید خیلی زود باشد که این سوالها را بپرسیم، ولی بسیاری از طرفداران دوست دارند بدانند که آیا Wonder Woman 3 ساخته می شود؟ و آیا قرار است آخرین فیلم انفرادی پرنسس دایانا باشد؟ خود WB هنوز جوابی به این سوال نداده، ولی اینطور که شنیده ایم پرنسس بعد از WW84 قرار است در بستر DCEU تنها صاحب یک فیلم انفرادی دیگر شود، ولی بعید نیست که بعد از آن در فیلم های آینده این فرانچایز دیده شود.

wonder woman 3

این خبر توسط یکی از منابع ما منتشر شده، که قبلا ادعا کرده بود سریال Green Lantern (فانوس سبز) قرار است برای سرویس استریم HBO Max ساخته شود و خیلی زود هم تایید شد. اما با این وجود تا زمانی که توسط خود استودیو تایید نشود آن را یک شایعه در نظر می گیریم؛ در توضیح اینکه WW3 آخرین فیلم انفرادی پرنسس دایانا در بستر DCEU خواهد بود آمده که خانم جنکینز قصد دارد فقط سه فیلم بسازد، در نتیجه بعد از خروج جنکینز WB دیگر فیلمی برای واندر وومن نخواهد ساخت. اما همانطور که اشاره کردیم این به معنای پایان حضور پرنسس در DCEU نخواهد بود و بازگشت وی در دیگر فیلم ها دور از انتظار نیست اصلا.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Birds of Prey بدترین افتتاحیه DCEU را رقم خواهد زد!

مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Wonder Woman 1984 باقی نمانده، که یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۰ است و انتظار می رود که تبدیل شود به یکی از موفق‌ترین فیلم های سال. بدون شک ساخته شدن Wonder Woman 3 تا مقداری زیادی به موفقیت های این فیلم بستگی دارد، ولی جنکینز اطمینان دارد که قرار است ساخته شود و به همین زودی نگارش داستان آن را به پایان رسانده، با وجود اینکه WB هنوز تایید نکرده قصد ساختن آن را دارد یا نه.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline