داستان Wonder Woman 3 هم اکنون تکمیل شده؛ (طبق ادعای پتی جنکینز)

پتی جنکینز کارگردان فیلم های Wonder Woman تایید کرد که داستان Wonder Woman 3 هم اکنون تکمیل شده، با وجود اینکه هنوز معلوم نیست این فیلم ساخته خواهد شد یا نه. در سال ۲۰۲۰ ما موفق به تماشای دومین فیلم انفرادی زن شگفت‌انگیز خواهیم شد، گل گدوت نیز باری دیگر در نقش این ابرقهرمان آمازونی ظاهر شده است و کریس پاین هم برای بازی در نقش استیو ترور بازگشته. اولین تریلر این فیلم همین چند روز قبل منتشر شد و بـه ما نوید یک فیلم مهیج و تماشایی را داد، حتی هیجان انگیزتر از قسمت قبلی.

این تریلر تایید کرد که Wonder Woman 1984 قرار است یکی از هیجان انگیزترین فیلم های دنیای توسعه یافته دی‌سی (DCEU) باشد، و شانس تبدیل شدن به موفق ترین فیلم این فرانچایز را هم دارد. Wonder Woman که در سال ۲۰۱۷ اکران شد یک موفقیت بزرگ برای وارنر بروس بود، این فیلم در گیشه بین المللی ۸۲۱ میلیون دلار فروخت و نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد. خیلی زود وارنر تایید کرد که قصد دارد ادامه ایـن فیلم را بسازد، سپس قرار شد در ماه دسامبر ۲۰۱۹ (ماه جاری) راهی گیشه شود، اما خیلی زود وارنر اعلام کرد که در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده می رود، ولی در نهایت تاخیر خورد و اکران تا ژوئن ۲۰۲۰ به تعویق افتاد.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد؛

طبق تایید استودیو و همچنین تریلر رسمی، Wonder Woman 1984 تابستان سال آینده روی پرده می رود. در حال حاضر برنامه ای برای ساختـن ادامه این فیلم وجود ندارد (یا اگر هم وجود دارد هنوز در موردش صحبت نشده)، اما پتی جنکیز با این وجود مشغول کار بر روی آن است. جنکینز بتازگی طی کامیک کان برزیل صحبتی داشته در مورد Wonder Woman 1984 و آینده این فرانچایز موفـق، و طی همین صحبت ها فاش کرد که داستان سومین فیلم انفرادی زن شگفت‌انگیز در حال حاضر تکمیل شده است، با وجود اینکه هنوز تایید نشده Wonder Woman 3 قرار است ساخته شود.

wonder woman 2

این کـارگردان فاش کرد که کل داستان را در حال حاضر می دانند، اما زمان ساخت فیلم که فرا برسد بدون شک مقداری تغییر در آن ایجاد خواهند کرد. او‌ گفت که قصد ندارند قسمت دوم و سوم را پشت به پشت هم بسازند. “من فکر می کنم که پشت به پشت ساختن این فیلم ها کار بزرگی است، اما به نظرم مهم است که بین آنها کمی فاصله بیافتد. و من دوست دارم در این بین کارهای دیگری انجام دهم. و گل هم کارهای دیگری برای انجام دادن دارد…” در نهایت خانم جنکینز اشاره کرد وقتی که زمانش برسد، این فیلم را با هم می سازند.

همچنین بخوانید | دختر خفاشی در Birds of Prey حضور ندارد، اما فیلم انفرادی‌اش در حال توسعه است؛

از آنجا که تولید Wonder Woman 1984 مدتی است به پایان رسیده و زمان چندان زیادی هم تا شروع اکرانش باقی نمانده، بطور قطع جنکینز و دیگر عوامل دخیل در این پروژه به فکر آینده هستند، و شک نکنید که خود وارنر منتظر ورود این فیلم به گیشه و مشاهده عملکرد تجاری آن است تا برنامه هایش برای آینده را فاش کند. یعنی اگر Wonder Woman 2 به فروش مناسبی دست پیدا کند، وارنر به سرعت برای ساخته شدن ادامه آن چراغ سبز نشان می دهد، و شکی وجود ندارد که این فیلم تبدیل به یک موفقیت تجاری خواهد شد.

در انتها باید اشاره کنیم که Wonder Woman 1984 قرار است در تاریخ پنجم ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹)، بعنوان یکی از فیلم های تابستانی، پا به گیشه بگذارد. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline